Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na PREDAJ nebytový priestor v srdci mestskej tržnici - Komárno !

Reality Komárno

Obchodné priestory | Nám. Kossutha | 42 m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na PREDAJ obchod s výmerou 42 m2 v mest

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Komárno

Cena dohodou

Reality KOMPLEX s.r.o Vám ponúka na prenájom moderné nebytové priestory v rušnej lokalite mesta Komárno o výmere 270 m2!!!l

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | Komárno | 270 m²

Reality KOMPLEX s.r.o Vám ponúka na prenájom moderné nebytové priestory!!! Ponúkame Vám na pre

Publikované: 21.01.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

1,500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

IBA U NÁS !!! Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ obchodný priestor na prízemí v Tržnici v Komárne za super cenu!

Reality Komárno

Obchodné priestory | 22 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ obchodný priestor na prízemí v Tržnici v Komárne za

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Komárno

27,000 € 1227 €/m²

IBA U NÁS !!! Reality KOMPLEX s.r.o. vám ponúka na predaj priestranný viacúčelový priestor v Komárne na pozemku s celkovou výmerou 805 m2 za super cenu !!!

Reality Komárno

Priestor pre sklad | 260 m²

Na predaj viacúčelová prevádzková budova so štyrmi garážami a možnosťou vybudovania bývania, s

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Komárno

159,900 € 615 €/m²

☎️ 0918197701-PREDAJ/PRENÁJOM obchodný priestor na pešej zóne v blízkosti autobusovej stanici v Dunajskej Strede / 79 m2 - 145 000,- €

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 78.74 m²

PREDAJ / PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR !!! A-W REAL ponúka na predaj nezariadený obchodný -adm

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

145,000 € 1842 €/m²

DUNASJKÁ STREDA – OBCHODNÝ/ADMINISTRATÍVNY PRIESTOR PRIAMO V CENTRE MESTA

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Námestie Ármina Vámberyho | 58 m²

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM obchodný/administratívny priestor priamo v centre mesta Dunajskej Stre

Publikované: 20.04.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom v srdci Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Námestie Ármina Vámbéryho | 100 m²

Obchodný priestor v srdci Dunajskej Stredy ponúka možnosti, ktoré viete využiť na čokoľvek, od

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

680 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | neuvedená | 22 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v Dunajskej Strede. Úžitková plocha priestoru je 21,50 m2

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Znížená cena!!!! Obchodný priestor na predaj.

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 75 m²

Na predaj zabehnutá prevádzka kaviarne vo výbornej lokalite (75 m²) – vhodná aj na iné podnikan

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

135,000 € 1800 €/m²

Exkluzívny obchodný priestor na prenájom v centre Dunajskej Stredy – ul. Vámbéryho

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 258 m²

Exkluzívny obchodný priestor na prenájom v centre Dunajskej Stredy – ul. Vámbéryho Ponúkame na

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

☎️ 0918/197 701 SUPER INVESTÍCIA ! Znížená cena !!Obchodný priestor na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 75 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

142,000 € 1893 €/m²

0911 234 656 Prenájom obchodný priestor v centre mesta

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 300 m²

Ponúkam na prenájom priestranný obchodný - prevádzkový priestor s výnimočnou polohou priamo na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Výrobné a skladové priestory na prenájom.

Reality Dunajská Streda

Priestor pre výrobu | Hlavná | 480 m²

Ponúkame Vám na prenájom priamo v meste Dunajská Streda skladové a výrobné priestory s rozlohou

Publikované: 21.01.2020 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Kancelárie v centre mesta.

Reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v centre mesta,nachádzajú sa na 2 -3 poschodí s výťahom. S

Publikované: 13.02.2017 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom v srdci Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Námestie Ármina Vámbéryho | 289 m²

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

1,980 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom - Výrobná hala - Sklad

Reality Dunajská Streda

Priestor pre výrobu | neuvedená | 298 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na prenájom nebytové priestory na vyuẓ̌itie ako výrobná

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

1,300 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

☎️0911 234 656 Prenájom obchodný priestor v centre mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 300 m²

Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor o celkovej výmere 309 m2 v aktraktívnej a

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

4,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | neuvedená | 14 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v Dunajskej Strede. Úžitková plocha priestoru je 13,50 m2

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor - kanceláriu v DS

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Galantská | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor - kanceláriu v Dunajskej Strede. Obchodný priestor

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

899 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

☎️ 0918197701-Na prenájom väčší obchodný priestor 230 m² v suteréne v širšom centre mesta Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 230 m²

Táto ponuka je výhodnou investičnou príležitosťou, zároveň je tu možné zriadiť prevádzku obchod

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

1,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

☎️ 0918197701-Na prenájom menší priestor v suteréne v srdci mesta Dunajskej Stredy 17 m2 a 22 m2

Reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | 39 m²

A-W REAL ponúka na dlhodobý prenájom pivnice - obchodné priestory v srdci mesta Dunajskej Stred

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

330 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

☎️ 0918197701-Na prenájom obchodný priestor 30 m2 v centre mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 30 m²

Na prenájom obchodný priestor 30 m2 v centre mesta Dunajská Streda A -W REAL exkluzívne

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Exkluzívny obchodný priestor na predaj v centre Dunajskej Stredy – ul. Vámbéryho

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 258 m²

Exkluzívny obchodný priestor na predaj v centre Dunajskej Stredy – ul. Vámbéryho Ponúkame na pr

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

400,000 € 1550 €/m²

☎️ 0918197701- Znížená cena Predaj – Obchodný priestor v Dunajskej Strede 100 000,- €

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 56 m²

ZNÍŽENÁ CENA Na predaj obchodný priestor vo východnej časti mesta DS - Nová Ves A

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

100,000 € 1786 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (737)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Rodinné domy na predaj (23097)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Upresniť hľadanie