15479 (Juu-Z3BrCcx) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

PREDAJ - Pozemok so súpisným číslom - Látky

Látky • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

160,818 € 98 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
1,641 m²
Info
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj pozemok s pozostatkami rodinného domu so súpisným číslom v obci Látky, časť Mláky. Na pozemku o celkovej výmere 1 641 m² stál kedysi rodinný dom. Možnosť využitia kamenných zostatkov na vybudovanie novej stavby. K nehnuteľnosti vedie nespevnená komunikácia. IS: elektrina 220/380V je v dosahu. Spolu s pozemkom sa predáva aj podiel na prístupovej ceste.

Viac informácií na tel. čísle 0915 142 544
Prečítať viac
Charakteristika

Vlastníctvo:
Osobné

Plocha pozemku:
1,641 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Jozef Kret

XEMAR realitná kancelária s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M.Rázusa 1509/22 • 974 01, Banská Bystrica
Celá ponuka spoločnosti

160,818 € 98 €/m²

Kontakt na predajcu

Jozef Kret

XEMAR realitná kancelária s.r.o.