260-14-MACH (Juz4_VkW56n) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

Predaj: Investičný pozemok, 1112m2, Terchová (260-14-MACH)

Bočná
Terchová • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

93,960 € 84 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
1,112 m²
Info
(260-14-MACH)

Ponúkame na predaj investičný pozemok z možnosťou zástavby pre IBV rodinných domov v obci Terchová, časť Bukovina.

Plocha pozemku: 1112m2, Pás pozemku: šírka 13m, dĺžka 60m, pokračuje daľším pásom pozemku o šírke 7m, dĺžke 55m.

V 1/3 dĺžky pozemku je na spodnej hranici pozemku stĺpové elektrické vedenie s možnosťou pripojenia.

Prístupová cesta k pozemku od hlavnej komunikácie asfaltová, neskôr panelová. Popri ceste vedená obecná voda. Komunikácia hraničí s pozemkom.

Pozemok je slnečný, mierne členitý. Situovaný do prostredia málo zastavanej časti obce v nádhernom prostredí obce Terchová.

Odpad treba riešiť žumpou.

Výhody: slnečný pozemok, prístup k pozemku po komunikácií, nádherná lokalita na možnú výstavbu IBV rodinného domu, do centra obce cca 4km, výborná infraštruktúra obce, IS ( el. prípojka, obecná voda), pokojné prostredie s nízkou zastavanosťou.

Cena pozemku : v RK.

Cena zahŕňa kompletný právny a finačný servis a je odsúhlasená s majiteľom.

Podrobnosti Vám radi popíšeme a ukážeme na obhliadke pozemku. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt: chrensc@realitybemi.sk, tel.: +421 949 764 406
Prečítať viac
Charakteristika

Vlastníctvo:
Osobné

Plocha pozemku:
1,112 m²

Elektrina:
Na pozemku, Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V

Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod, Pri pozemku - Verejný vodovod
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Ladislav Chrenšč

Žilina

BeMi realitná kancelária

Jána Reka 13 • 010 01, Žilina
Celá ponuka spoločnosti

93,960 € 84 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Ladislav Chrenšč

Žilina