955 (JuYbvflPIax) • Aktualizovaný: 17. 12. 2025 • 1. publikácia: 17. 12. 2025
|
Žarnovica
•
Slovensko
|
|
IMG real Vám ponúka na predaj pozemok priamo pri jazere - tajchu v obci Hodruša-Hámre (Kopanice).
Toto dokonalé miesto pre relax sa nachádza hneď pri jazere - tajchu (Moderštôlniansky tajch) v obci Hodruša- Hámre, časť Kopanice. Jeho celková rozloha je 29706 m2, vedie k nemu asfaltová a posledných 500 m kamenitá cesta. Je evidovaný ako trvalý trávnatý porast a lesná plocha. Elektrická sieť vedie hneď na hranici pozemku a tiež sa tu nachádza aj lesná studnička.
Hodruša - Hámre sa nachádza v blízkosti mesta Banská Štiavnica a Žarnovica, kde je aj napojenie na diaľnicu R1. Hodruša - Hámre je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov športových aktivít ako aj milovníkov prírody (Salamandra rezort, Vodný raj Vyhne, cyklotrasy Bikom k Tajchom, Zveropark, Revištské Podzámčie ...).
Bližšie informácie na tel. čísle 0911 628 808
Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.
+421 911... zobraziť číslo
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.