PETMdh (Ju0jI8FTp9-) Aktualizovaný: 10. 05. 2026 1. publikácia: 07. 05. 2026

Ponúkame na predaj investičný pozemok na Kamennom Poli v LM

Kamenné pole
Liptovský Mikuláš • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

45,000 € 117 €/m²

Základné informácie

Druh:
Orná pôda

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
383 m²
Info
Ponúkame na predaj investičný pozemok v atraktívnej lokalite Kamenné pole – Liptovský Mikuláš, v bezprostrednej blízkosti obchodnej zóny Kamenné pole.

Pozemok o výmere 383 m² sa nachádza v rozvojovej časti mesta s potenciálom budúceho využitia. Vďaka svojej polohe je vhodný ako:

dlhodobá investícia,
prístupová cesta alebo koridor,
plocha na parkovanie,
prípadne na rozšírenie susedných parciel.

Základné informácie:

rozmery približne: 4,4 m × 87 m
rovinatý terén
bez nájomnej zmluvy
ihneď k dispozícii

Výborná poloha v blízkosti obchodnej infraštruktúry a rozvíjajúcej sa zóny zvyšuje investičný potenciál nehnuteľnosti.

Dohoda na cene možná.

V prípade záujmu o viac informácií alebo obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

OVERENÉ REALITY
Tatiana Milanová
0907 237 070
Prečítať viac
Charakteristika

Terén pozemku:
Rovinatý

Plocha pozemku:
383 m²

Šírka pozemku:
4.4 m

Dĺžka pozemku:
87 m
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Tatiana Milanová

OVERENÉ REALITY

OVERENÉ REALITY

Kukučínova 22 • 97401, Banská Bystrica (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

45,000 € 117 €/m²

Kontakt na predajcu

Tatiana Milanová

OVERENÉ REALITY