ch00290820 (JuUBfBTnMjD) Aktualizovaný: 22. 05. 2026 1. publikácia: 22. 05. 2026

Perspektívny tichý pozemok pri Malom Dunaji s chatkou, Zálesie

Zálesie • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

270,000 € 174 €/m²

Základné informácie

Druh:
Orná pôda

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
1,555 m²
Info
Kto hľadá v blízkosti hlavného mesta pozemok s nádychom skutočnej prírody na bezpečnom brehu Malého Dunaja s potenciálom výstavby, nachádza ho v extraviláne obce Zálesie. Územie je v súčasnosti rekreačnou zónou, plnou pokoja a kľudu. Prístupová cesta je spevnená so štrkovo-asfaltovým povrchom. Na pozemku sa nachádza drevená klimatizovaná chatka s 2 miestnosťami a kúpeľňou, s 2 terasami, oficiálne zapísaná studňa, záhradný altánok, domček na náradie, automatická závlaha a celý pozemok je oplotený. El. prípojka je 400V, chatka je napojená na vodu zo studne a na menší septik. V cene pozemku je zahrnuté aj všetko vybavenie chatky a príslušenstva (nábytok, náradie, motorizovaná loďka, alarm, kamery, atď.) Malý Dunaj je bezpečne regulovaná rieka, z tejto strany je naviac vyšší breh a súčasťou pozemku je aj mólo na brehu rieky s odstavenou loďkou. Časť pozemku tvorí pobrežný lesík, ktorý v letných mesiacoch čiastočne tieni drevenú chatku a vytvára príjemnú mikroklímu na brehu rieky. Pre milovníkov prírody, rybárčenia a záhradných prác je toto spojenie rekreácie s budúcim bývaním veľkou príležitosťou.

Plocha pozemku:
1,555 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Peter Furdík

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 • 841 02, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

270,000 € 174 €/m²

Kontakt na predajcu

Peter Furdík

člen NARKS
Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.