(JuAoUOfpuEQ) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 14. 05. 2026

BRANDreal - Stavebný pozemok s výborným potenciálom v starých Piešťanoch – 1 407 m²

Jánošíkova
Piešťany • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

366,000 € 260 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
1,407 m²
Info
Ponúkame na predaj priestranný pozemok o výmere 1 407 m² situovaný vo vyhľadávanej lokalite na Jánošíkovej ulici v Piešťanoch. Pozemok sa nachádza v zastavanom území mesta s dobrou dostupnosťou a širokými možnosťami využitia.

Vďaka svojej výmere, tvaru a polohe predstavuje zaujímavú príležitosť nielen pre individuálnu výstavbu, ale aj ako investícia pre developera. V okolí sa nachádza kombinácia rodinných domov, prevádzok a komerčných objektov, čo otvára potenciál pre rezidenčný alebo zmiešaný projekt.

Pozemok disponuje prístupom z Jánošíkovej ulice a jeho dĺžka poskytuje dostatok súkromia aj variability pri budúcom riešení zástavby. Lokalita ponúka dobré napojenie na centrum mesta, občiansku vybavenosť aj hlavné dopravné ťahy.

Výhody:

* výmera až 1 407 m²
* výborná lokalita v rámci Piešťan
* investičný a developerský potenciál
* prístup z verejnej komunikácie
* možnosť výstavby podľa regulatívov územného plánu
* pokojná časť s dobrou dostupnosťou

Pozemok je vhodný pre klienta, ktorý hľadá väčší stavebný priestor v meste, ale zároveň aj pre investora uvažujúceho nad budúcim developmentom.

Pre viac informácií alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať.
Prečítať viac
Charakteristika

Terén pozemku:
Rovinatý

Pripravenosť k výstavbe:
Predbežný súhlas

Plocha pozemku:
1,407 m²

Elektrina:
Na pozemku - 230 V

Odpadové vody:
Na pozemku - Kanalizácia, Pri pozemku - Kanalizácia

Plyn:
Pri pozemku

Voda:
Pri pozemku - Verejný vodovod
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Ladislav Mihalčík

BRANDreal

BRANDreal

Winterova 62 • 92101, Piestany (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

366,000 € 260 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Ladislav Mihalčík

BRANDreal