(JuUvZfA0r6f) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

BRANDreal - 1 izbový byt po rekonštrukcii. Prednádražie Piešťany

Zavretý Kút
Piešťany • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

119,900 € 4134 €/m²

Základné informácie

Druh:
1 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
29 m²
Info
Ponúkame na predaj útulný a veľmi vkusne zariadený 1-izbový byt, ktorý zaujme moderným interiérom, praktickým riešením priestoru a príjemnou atmosférou. Byt je ideálny ako štartovacie bývanie, investícia na prenájom alebo komfortné bývanie pre jednotlivca či pár. Byt ma 29 m2.

Interiér pôsobí svetlo a vzdušne, pričom dominujú neutrálne farby, drevené prvky a čisté línie. Veľkou výhodou je množstvo úložného priestoru v podobe vstavaných skríň, prakticky riešená kuchyňa a kúpeľňa so sprchovým kútom.

Byt sa predáva aj s vybavením.

Mesačné náklady do 100 eur.

Byt sa nachádza na 3. poschodí bytového domu bez výťahu v zateplenej bytovke s novými stupačkami.

Dispozícia bytu:
• priestranná obytná izba so spacou časťou
• moderná kuchyňa s jedálenským sedením pri okne
• kúpeľňa so sprchovým kútom a WC
• vstupná chodba a praktický úložný priestor - bezpečnostné dvere
• vonkajšie aj vnútorné žalúzie

K bytu patrí aj pivnica.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
29 m²

Podlažie:
3

Počet nadzemných podlaží:
3

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Panelová

Orientácia:
Východná

Počet izieb / miestností:
1

Počet spální:
1

Doprava:
MHD, Diaľnica, Vlak, Cesta, Cyklistická infraštruktúra
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Ladislav Mihalčík

BRANDreal

BRANDreal

Winterova 62 • 92101, Piestany (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

119,900 € 4134 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Ladislav Mihalčík

BRANDreal