Garáž | Pri vinohradoch | 10 m²
Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesto v Rači. Ulica: Pri Vinohradoch, Račany Bian
12,000 € 1200 €/m²
1 izbový byt | Kadnárova 91 | 37.33 m²
Ponúkame na prenájom klimatizovaný 1,5-izbový byt, Kadnárová 91 - Rača Byt sa nachádza na 1. p
680 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | - | 57 m²
Ponúkame na prenájom príjemný a prakticky riešený 2-izbový byt s parkovacím miestom, situovaný
820 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Na medzi | 880 m²
Niektoré adresy jednoducho reprezentujú. Na prestížnej adrese Na Medzi, Bratislava – Rača, pon
1,150,000 € 1307 €/m²
1 izbový byt | Malokrasňanská | 35.3 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 1,5-izbový apartmán s lodžiou a šatníkom v novostavbe na Malo
204,900 € 5805 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 529 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj STAVEBNÝ pozemok v krásnej a tichej lokalite pod lesom v R
399,900 € 756 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²
Na predaj Vám ponúkame priestranný 7-izbový rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkam
660,000 € 3771 €/m²
2 izbový byt | nemá | 55 m²
Na prenájom pekný zariadený 2,5 izbový byt s balkónom, Rača, Bratislava. Rozloha: 55 m2. Samost
1,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Vrbenského | 91 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný, doposiaľ neobývaný štvorizbov
525,000 € 5769 €/m²
Záhrada | Žabí majer | 240 m²
Ponúkame Vám / odstúpenie záhrady Zabi majer. Záhrada ma k dispozícii elektrinu, obývateľný d
45,000 € 188 €/m²
Vinica, chmelnica | Fongová | 1,168 m²
Ponúkame na predaj terasovitý pozemok na Fongovej ulici v Rači vedený ako vinica, možnosť využi
75,000 € 64 €/m²
Vinica, chmelnica | Kamilková | 2,764 m²
Ponúkame na predaj neobrábaný vinohrad nad Kamilkovou ulicou v Rači, lokalita Ligizlant. Ide
58,300 € 21 €/m²
Záhrada | Žabí majer | 400 m²
Ponukame Vam na predaj / odstupenie záhrady Zabi majer. Zahrada ma k dispozicii elektrinu, oby
25,000 € 63 €/m²
Rekreačný pozemok | Lisovňa | 600 m²
Ponúkame na predaj záhradu nad Račou na ulici Lisovňa iba 3 minúty od zastávky autobusu a 7 min
89,000 € 148 €/m²
Vinica, chmelnica | Knižkova dolina | 2,244 m²
Ponúkame Vám na predaj vinohrad v Rači pri Knižkovej doline. Vhodné aj ako investícia do budúcn
150,000 € 67 €/m²
Vinica, chmelnica | Šinveg | 1,532 m²
Ponúkame Vám na predaj vinohrad nad Peknou Cestou v Krasňanoch, v lokalite Šinveg. Vhodné aj ak
48,000 € 31 €/m²
Rodinný dom | Žabí majer | 450 m²
Ponúkame Vám odstúpenie záhrady s rodinným domom - Žabí Majer Možnosťou odkúpiť pozemok do os
124,000 € 276 €/m²
Záhrada | Púchovská | 1,606 m²
Ponúkame na predaj pozemok, neobrábaný vinohrad vhodný na rekreačná záhradu veľa Bufetu Optimi
67,500 € 42 €/m²
Vinica, chmelnica | Kamilková | 2,285 m²
Ponúkame na vinohrad na Kamilkovej ulici v Rači Ide o západne orientovaný pozemok, s podielom
67,000 € 29 €/m²
Rekreačný pozemok | Púchovská | 392 m²
Ponúkame na predaj pozemok vedený ako trvalý trávnytý porast v katatrálnom území Vajnory, lokal
5,800 € 15 €/m²
Obchodné priestory | Rudroffova | 27 m²
Táto zabehnutá a moderne pôsobiaca prevádzka v Rínku Rača je ideálnou voľbou. 🌿 Výborná vid
485 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vrbenského | 45 m²
Byt je k dispozícii ihneď. Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe
990 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Rubínova | 175 m²
Na predaj moderný rodinný dom v Rači Exkluzívne bývanie v lukratívnej vilovej štvrti na úpätí M
630,000 € 3600 €/m²
Objekt pre obchod | Kadnárova | 70 m²
Ponúkame na predaj nebytový priestor, vhodný na podnikanie ako aj na bývanie, Kadnárova ulica,
249,000 € 3557 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.