Na predaj slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom – Veľká Čierna

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,598 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný pozemok v malebnom prostredí obce Veľká Čierna. Ak hľadáte

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

Cena na vyžiadanie

Stavebný pozemok vo Veľkej Čiernej

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre bytovú výstavbu | 890 m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny, rovinatý a celodenne slnečný pozemok nachádzajúci sa v t

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

89,000 € 100 €/m²

Slnečný stavebný pozemok vo Veľkej Čiernej

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre bytovú výstavbu | 816 m²

Postavte si svoj domov tam, kde slnko nezapadá – Veľká Čierna Hľadáte únik z mestského zhonu?

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

79,000 € 97 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23070)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie