Pripravujeme do ponuky! Rodinný dom Králiky

Reality Králiky

Rodinný dom | 268 m²

Pripravujeme pre Vás atraktívnu ponuku rodinného domu situovaného v nádhernej a vyhľadávanej lo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Králiky

Info v RK

Rodinný dom/chata v lone krásnej prírody - Králiky, 271 m2

Reality Králiky

Rodinný dom | 271 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj túto nehnuteľnosť, ktorá je na liste vlastníctva evid

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Králiky

169,000 € 624 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj priestranného rodinného domu na Králikoch

Reality Králiky

Rodinný dom | 260 m²

Ponúkam na predaj výnimočný rodinný dom v obľúbenej lokalite Králiky pri Banskej Bystrici, ktor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Králiky

410,000 € 1577 €/m²

Predaj rodinného domu v lokalite Králiky

Reality Králiky

Rodinný dom | 135 m²

Ponúkam na predaj priestranný rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite Králiky pri Banskej

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Králiky

333,000 € 2467 €/m²

NA PREDAJ - Dom s 2 bytmi v krásnom a tichom prostredí (byt číslo 1)

Reality Králiky

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

Ahojte. Volám sa Ivan Melek a dnes by som Vám rád predstavil skvelú príležitosť na bývanie v ob

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Králiky

246,500 € 2900 €/m²

NA PREDAJ - Dom s 2 bytmi v krásnom a tichom prostredí (byt číslo 2)

Reality Králiky

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Králiky

313,200 € 2900 €/m²

Predaj moderného nízkoenergetického domu Králiky

Reality Králiky

Rodinný dom | Králická | 110 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v kľudnej prírodnej lokalite iba 11km o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Králiky

240,000 € 2182 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1390)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Rodinné domy na predaj (23075)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie