Apartmán | 83 m²
Ponúkame Vám na predaj štýlový zrekonštruovaný apartmán v obľúbenej lokalite Calahonda na pobre
349,500 € 4211 €/m²
Apartmán | 53 m²
Ponúkame Vám na predaj apartmán na hornom podlaží bungalovu v pokojnej a vyhľadávanej lokalite
123,000 € 2321 €/m²
Apartmán | 58 m²
Ponúkame Vám na predaj apartmán v pokojnej rezidenčnej lokalite Aguas Nuevas v meste Torrevieja
169,900 € 2929 €/m²
Apartmán | 291 m²
Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový apartmán v Starom meste Košíc. Apartmán
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.