499 agency.list.results agency.detail.offers
Pozemok pre reklamu | 0 m²
Reality Alpia v zastúpení ponúka na predaj mierne svahovitý a slnečný pozemok v mestskej časti
86,100 €
Rodinný dom | 786 m²
Reality Alpia Vám exkluzívne v zastúpení ponúka na predaj priestranný, kompletne prerobený rodi
Cena dohodou
Záhradná chatka | 402 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku so súpisným číslom / 20 m2 / a so záhradou,
22,500 € 56 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit
490 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Garsónka | 18.8 m²
Ponúkame na prenájom zariadenú garsónku vo vyhľadávanej lokalite mesta Komárno. Byt má 19 m2 a
350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Chotín | 880 m²
Dom je navrhnutý s dôrazom na komfort, funkčnosť a flexibilitu využitia. Na prízemí Vás privíta
154,500 € 234 €/m²
Rodinný dom | Pribeta | 864 m²
Radi by sme vám predstavili unikátne bývanie v pokojnej obci Pribeta, ktoré spája pohodlie s po
79,900 € 104 €/m²
Apartmán | Bojnice | 392 m²
Hľadáte moderné a kvalitné bývanie v srdci Bojníc? Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 2-izbový
244,000 € 622 €/m²
1 izbový byt | 34.1 m²
Hľadáte bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa svojich snov? Alebo hľadáte investičnú príle
40,000 € 1173 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 202 m²
Hľadáte dokonalý únik od každodenného zhonu? Táto jedinečná chata v Nižnom Matejkove spája možn
399,999 € 1980 €/m²
3 izbový byt | 70.4 m²
Reality Alpia ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 70,4 m2, situovaný na 8. poschodí v zatep
123,000 € 1747 €/m²
Garsónka | 29 m²
Hľadáte pohodlné, moderné a plne zariadené bývanie s výhodnou cenou a skvelou polohou? Máme pre
440 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 39 m²
Hľadáte príležitosť v cestovnom ruchu, ktorú môžete začať prevádzkovať hneď zajtra? Ponúkame n
65,000 € 1667 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 36 m²
Reality Alpia Vám ponúka na prenájom kancelárie, /36m2/, ŽILINA . K dispozícii sú kancelárie na
439 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Záhrada | 0 m²
Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 365m² s rozmermy 10 x 36,5m, ktorý sa nachádza v intravil
42,000 €
Obchodné priestory | 3,560 m²
MARTIN BUSINESS POINT Prémiový administratívno–obchodný objekt s investičným potenciálom Kollá
Cena dohodou
3 izbový byt | 69 m²
Na predaj: 3-izbový byt s nadštandardne veľkou kuchyňou, Martin – Košúty I (Rázusova 3/1) Ponú
139,900 € 2028 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,940 m²
Predstavte si rannú kávu s výhľadom na úchvatné liptovské kopce, kde jediným rušivým zvukom je
59,000 € 30 €/m²
3 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný štýlový mezonet, ktorý zaujme elegantným čierno-zlatým dizajnom,
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 70 m²
Priestranný 3-izbový byt na prenájom | 70 m² | skvelá lokalita – ul. M. R. Štefánika Ponúkame
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 56 m²
Ponúkame na prenájom moderné 2-izbové byty v novostavbe City Park Vrútky, vhodné pre jednotlivc
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,367 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 1367 m2 v príjemnej, tichej časti obce M
33,000 € 24 €/m²
Rodinný dom | 2,024 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj viacgeneračný rodinný dom s veľkou záhradou / 2024 m2 / v
219,900 € 109 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom / 55 m2 / v Žiline - B
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
modals.realsoft_redirect.text