Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

499 agency.list.results agency.detail.offers

Rekreačná chata s krásnym výhľadom na Kysuciach /177 m2/, Javorníky

reality Nesluša

Vidiecky dom | 177 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj chalupu s popisným číslom v osade katastrálneho územia obc

dateOfPublished18.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Nesluša

84,000 € 475 €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok /450 m2/ - Belá /Bránice/

reality Belá

Pozemok pre reklamu | 450 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačný pozemok o výmere 450 m2 v katastrálnom území Bel

dateOfPublished06.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Belá

175 €/m2 175 €/m2

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 1762 m2/, Pšurnovice (Bytča)

reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Pšurnovice o rozlohe 1762 m2. Poze

dateOfPublished07.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

46 €/m2

Pozemok na výstavbu chaty /1229 m2/, Čadca - Oščadnica

reality Oščadnica

Pozemok pre reklamu | 1,229 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný rekreačný pozemok s pekným výhľadom, ktorý sa nach

dateOfPublished12.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

52 €/m2 52 €/m2

Pozemok na predaj, Jarovce, Bratislava V (7800 m2)

reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 7,800 m²

Ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Jarovce o výmere 7800 m2. Ide o dve

dateOfPublished08.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

78,000 € 10 €/m²

Podnikateľský objekt na investíciu /955 m2/ Gbeľany, okr. Žilina

reality Gbeľany

Reštauračné priestory | 955 m²

Reality Alpia ponúkajú na predaj viacúčelový objekt nachádzajúci sa v obci Gbeľany pri Žiline.

dateOfPublished09.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Gbeľany

399,900 € 419 €/m²

Na predaj: 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii/ Ul.29 Augusta

reality Handlová

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 64 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí tehl

dateOfPublished03.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Handlová

67,000 € 1047 €/m²

3 - izbový byt s balkónom v centre mesta /93,4 m2/ Žilina

reality Žilina

3 izbový byt | 93.4 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandartný 3-izbový byt / 93,4 m2 / po kompletnej rekon

dateOfPublished16.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Žilina

314,000 € 3362 €/m²

Na predaj 2,5 izbový byt v rodinnom dvojdome na ul. Tatranská cesta, Ružomberok

reality Ružomberok

2 izbový byt | 78 m²

Bývanie ako v dome: 2,5-izbový byt s pivnicou a pozemkom Ponúkame na predaj príjemný 2,5-izbov

dateOfPublished24.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

135,000 € 1731 €/m²

Na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Iža

reality Iža

Rodinný dom | 1,618 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v obci IŽA, ktorý sa nachádza iba 8 km od okresn

dateOfPublished23.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Iža

Cena dohodou

Štýlový rodinný dom, lokalita Blatnica, okres Martin

reality Blatnica

Rodinný dom | 723 m²

Alpia Reality ponúka na predaj štýlový rodinný dom v obci Blatnica, vo vyhľadávanej lokalite pr

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Blatnica

360,000 € 498 €/m²

Obchodné priestory na predaj, Vlachy

reality Vlachy

Obchodné priestory | Vlachy | 1,581 m²

Reality Alpia Vám predstavuje INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ zabehnutého objektu vo vyhľadávanom turis

dateOfPublished11.01.2024 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Vlachy

177,000 € 112 €/m²

Rodinný dom vhodný na kompletnú rekonštrukciu, ul.D.Makovického

reality Ružomberok

Rodinný dom | D.Makovického | 360 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom ideálny pre tých, ktorí hľadajú priestor pre realizáciu

dateOfPublished13.06.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

150,000 € 472 €/m²

Život na vode, ktorý si zamilujete: Výnimočný houseboat s panoramatickým výhľadom na Váh v Komárne na predaj

reality Komárno

Objekt pre obchod | 100 m²

Predstavte si rána, keď Vás nebudí hluk mesta, ale jemné šumenie rieky a pokojná atmosféra prír

dateOfPublished20.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Komárno

179,000 € 1790 €/m²

Ideálny rodinný dom pre rodinu s deťmi v obci Lazisko

reality Lazisko

Rodinný dom | 3,037 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj "Ideálny dom pre rodinu s deťmi" v obci Lazisko. Tento rodin

dateOfPublished23.01.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Lazisko

415,000 € 137 €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Lietavská Svinná

reality Lietavská Svinná-Babkov

Pozemok pre rodinné domy | Lietavská Svinná | 0 m²

Hľadáte pokojné miesto na relaxáciu alebo investíciu do budúcnosti? Reality Alpia Vám ponúka je

dateOfPublished18.09.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Lietavská Svinná-Babkov

20 €/m2

Predaj investičného pozemku – Malý Bysterec, Dolný Kubín

reality Dolný Kubín

Pozemok pre reklamu | 3,636 m²

Predaj investičného pozemku – Malý Bysterec, Dolný Kubín Exkluzívne ponúkame na predaj priestr

dateOfPublished23.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

159,500 € 44 €/m²

Rodinný dom na predaj, Zalaba okres Levice

reality Zalaba

Rodinný dom | 1,062 m²

Predáme starý rodinný dom v stave na kompletnú rekonštrukciu. V dome sa momentálne nebýva. Do b

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Zalaba

17,000 € 16 €/m²

Rodinný dom na predaj, Veľký Slavkov

reality Veľký Slavkov

Rodinný dom | Veľký Slavkov | 592 m²

Reality ALPIA ponúka na predaj bungalov vo Veľkom Slavkove – časť Panoráma Hľadáte moderné a p

dateOfPublished17.06.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Veľký Slavkov

288,000 € 508 €/m²

Zrubová chata pod hrebeňom Nízkych Tatier - Magurka, Partizánska Ľupča

reality Partizánska Ľupča

Chalupa, rekreačný domček | 441 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú zrubovú chatu, postavenú v roku 2010, nachádzajúcu sa v jednej

dateOfPublished05.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánska Ľupča

207,000 € 469 €/m²

Variabilný komerčný priestor s parkovaním – ideálny pre kliniku, kancelárie aj služby

reality Spišská Nová Ves

Polyfunkčný objekt | 524 m²

? Variabilný komerčný priestor s parkovaním – ideálny pre kliniku, kancelárie aj služby ALPIA.

dateOfPublished04.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Spišská Nová Ves

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Bývanie v centre bez kompromisov – 2-izbový byt na Zimnej ulici (max. 3 osoby)

reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 50 m²

Bývanie v centre bez kompromisov – 2-izbový byt na Zimnej ulici (max. 3 osoby) ALPIA.SK – Makl

dateOfPublished04.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Orná pôda na predaj Žakovce

reality Žakovce

Orná pôda | 6,975 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Orná pôda na predaj Žakovce | Stabilná investícia

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

17,437.5 € 3 €/m²

Orná pôda na predaj Žakovce

reality Žakovce

Orná pôda | 2,802 m²

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

7,005 € 3 €/m²