Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

499 agency.list.results agency.detail.offers

Slnečný pozemok na predaj, Okoličné s IS

reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia v zastúpení ponúka na predaj mierne svahovitý a slnečný pozemok v mestskej časti

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

86,100 €

Novinka
Novinka

Rodinný dom so slnečným pozemkom na predaj, Partizánska Ľupča

reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | 786 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne v zastúpení ponúka na predaj priestranný, kompletne prerobený rodi

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Partizánska Ľupča

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Záhradná chatka /402 m2/ Žilina - Budatín/ Dubeň

reality Žilina

Záhradná chatka | 402 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku so súpisným číslom / 20 m2 / a so záhradou,

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

22,500 € 56 €/m²

Novinka
Novinka

1 izbový byt na prenájom, lokalita Širšie Centrum

reality Martin

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Martin

490 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom garsónku Na Gazdovskej ul. v Komárne

reality Komárno

Garsónka | 18.8 m²

Ponúkame na prenájom zariadenú garsónku vo vyhľadávanej lokalite mesta Komárno. Byt má 19 m2 a

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívna ponuka: Zrekonštruovaný podkrovný rodinný dom v centre obce Chotín

reality Chotín

Rodinný dom | Chotín | 880 m²

Dom je navrhnutý s dôrazom na komfort, funkčnosť a flexibilitu využitia. Na prízemí Vás privíta

dateOfPublished07.05.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Chotín

154,500 € 234 €/m²

Na predaj poschodový rodinný dom v obci Pribeta - Váš nový domov plný možností!

reality Pribeta

Rodinný dom | Pribeta | 864 m²

Radi by sme vám predstavili unikátne bývanie v pokojnej obci Pribeta, ktoré spája pohodlie s po

dateOfPublished25.10.2024 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Pribeta

79,900 € 104 €/m²

Apartmán na predaj, 2. izbový, Podskalné, Bojnice,

reality Bojnice

Apartmán | Bojnice | 392 m²

Hľadáte moderné a kvalitné bývanie v srdci Bojníc? Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 2-izbový

dateOfPublished12.02.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

244,000 € 622 €/m²

1-izbový byt s čistým štítom a veľkým potenciálom

reality Ružomberok

1 izbový byt | 34.1 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa svojich snov? Alebo hľadáte investičnú príle

dateOfPublished09.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

40,000 € 1173 €/m²

Váš nový domov v prírode, ktorý prekoná vaše očakávania

reality Ružomberok

Chalupa, rekreačný domček | 202 m²

Hľadáte dokonalý únik od každodenného zhonu? Táto jedinečná chata v Nižnom Matejkove spája možn

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

399,999 € 1980 €/m²

3 izbový byt na predaj, 70,4 m2, ul.Urbánková, Prievidza

reality Prievidza

3 izbový byt | 70.4 m²

Reality Alpia ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 70,4 m2, situovaný na 8. poschodí v zatep

dateOfPublished11.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

123,000 € 1747 €/m²

Na prenájom garsónka v DANUBIA Residence v Komárne

reality Komárno

Garsónka | 29 m²

Hľadáte pohodlné, moderné a plne zariadené bývanie s výhodnou cenou a skvelou polohou? Máme pre

dateOfPublished17.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

440 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Kompletne rekonštruovaný 2 izbový apartmán v Patinciach na predaj

reality Patince

2 izbový byt | 39 m²

Hľadáte príležitosť v cestovnom ruchu, ktorú môžete začať prevádzkovať hneď zajtra? Ponúkame n

dateOfPublished18.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Patince

65,000 € 1667 €/m²

Kancelárske priestory, /36m2/, ŽILINA

reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 36 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom kancelárie, /36m2/, ŽILINA . K dispozícii sú kancelárie na

dateOfPublished16.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

439 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Záhradný pozemok ideálny pre mobilný dom na predaj, Trenčin

reality Trenčín

Záhrada | 0 m²

Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 365m² s rozmermy 10 x 36,5m, ktorý sa nachádza v intravil

dateOfPublished02.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

42,000 €

Obchodné priestory na predaj, Kollárova, Jahodníky, Martin

reality Martin

Obchodné priestory | 3,560 m²

MARTIN BUSINESS POINT Prémiový administratívno–obchodný objekt s investičným potenciálom Kollá

dateOfPublished11.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Martin

Cena dohodou

3-izbový byt na predaj, Rázusova, Košúty I., Martin

reality Martin

3 izbový byt | 69 m²

Na predaj: 3-izbový byt s nadštandardne veľkou kuchyňou, Martin – Košúty I (Rázusova 3/1) Ponú

dateOfPublished02.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Martin

139,900 € 2028 €/m²

Pozemok pre vašu vysnívanú chatu v tichom Matejkove!

reality Ružomberok

Rekreačný pozemok | 1,940 m²

Predstavte si rannú kávu s výhľadom na úchvatné liptovské kopce, kde jediným rušivým zvukom je

dateOfPublished19.08.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

59,000 € 30 €/m²

3-izbový mezonet na prenájom, Nový Martin

reality Martin

3 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný štýlový mezonet, ktorý zaujme elegantným čierno-zlatým dizajnom,

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-izbový byt na prenájom, Centrum, Martin

reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

Priestranný 3-izbový byt na prenájom | 70 m² | skvelá lokalita – ul. M. R. Štefánika Ponúkame

dateOfPublished27.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbové byty v novostavbe City Park Vrútky

reality Vrútky

2 izbový byt | 56 m²

Ponúkame na prenájom moderné 2-izbové byty v novostavbe City Park Vrútky, vhodné pre jednotlivc

dateOfPublished20.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Marcelová

reality Marcelová

Pozemok pre rodinné domy | 1,367 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 1367 m2 v príjemnej, tichej časti obce M

dateOfPublished10.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Marcelová

33,000 € 24 €/m²

Rodinný dom s veľkou záhradou / 2024 m2 / - Skalité

reality Skalité

Rodinný dom | 2,024 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj viacgeneračný rodinný dom s veľkou záhradou / 2024 m2 / v

dateOfPublished04.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Skalité

219,900 € 109 €/m²

2-izbový byt s balkónom / 55 m2 / - Žilina ( Bulvár - Hliny III )

reality Žilina

2 izbový byt | 55 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom / 55 m2 / v Žiline - B

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²