Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

499 agency.list.results agency.detail.offers

Rodinný dom so záhradou /491 m2/ Ochodnica

reality Ochodnica

Rodinný dom | 491 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Oc

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Ochodnica

Cena dohodou

Obchodný priestor /38 m2/ Žilina - centrum

reality Žilina

Obchodné priestory | 38 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom obchodný priestor / 38 m2 / v centre Žiliny na Gerometto

dateOfPublished09.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

590 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Pozemok v katastri Čunovo na predaj, Bratislava

reality Bratislava-Rusovce

Záhrada | 2,577 m²

Ponúkame na predaj pozemok v katastri obce Čunovo o výmere 2577 m2. Dá sa rozdeliť aj na menši

dateOfPublished05.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

120 €/m2 120 €/m2

Na predaj polyfunkčná budova v obci Temeš (okres Prievidza)

reality Temeš

Rodinný dom | 494 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu polyfunkčnú budovu s veľkým potenciálom využitia, nachádz

dateOfPublished11.12.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Temeš

104,000 € 211 €/m²

2-izbový byt na prenájom v novostavbe, Vrútky

reality Vrútky

2 izbový byt | 56 m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu (56 m²) – Vrútky, City Park Vrútky Ponúkame na prenájom nov

dateOfPublished21.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Nadštandartný 3 - izbový byt s balkónom a dvomi loggiami /67+10 m2/ Žilina - Bulvár

reality Žilina

3 izbový byt | 77 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandartný 3-izbový byt / 67 + 10 m2 / po kompletnej re

dateOfPublished31.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Žilina

263,500 € 3422 €/m²

Stavebný pozemok s mobilným domom /1100 m2/, Rajecké Teplice - Konská

reality Konská

Pozemok pre reklamu | 1,100 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok /1100 m2/, na ktorom je situovaný obývate

dateOfPublished27.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Konská

165 €/m2 165 €/m2

Pripravujeme 2-izbový byt s balkónom /56 m2/, Žilina - Hliny VII

reality Žilina

2 izbový byt | 56 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom s výmerou 56 m² vo vyhľadávanej loka

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Záhrada s chatkou / 368 m2 / Žilina - Dubeň

reality Žilina

Záhradná chatka | 368 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj záhradu so záhradnou chatkou o výmere 368 m² vo vyhľadávan

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

Cena dohodou

Rodinný dom / Handlová

reality Handlová

Rodinný dom | Kpt.Nálepku | 200 m²

Reality Alpia vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Handlovej. Kvalitná

dateOfPublished10.12.2024 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Handlová

299,990 € 1500 €/m²

***Stavebné pozemky / Pravenec ***

reality Pravenec

Pozemok pre reklamu | Pravenec | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj dva slnečné stavebné pozemky v obci Pravenec – dedina. Celk

dateOfPublished11.04.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Pravenec

54,000 €

***Prenájom/ Hospodárske budovy / pozemok/***

reality Diviaky nad Nitricou

Obchodné priestory | Diviaky nad Nitricou | 284 m²

Reality Alpia vám ponúka do prenájmu hospodárske budovy v katastri obce Diviaky nad Nitricou.

dateOfPublished18.10.2023 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Diviaky nad Nitricou

Cena dohodou

Chata, drevenica, zrub na predaj, Donovaly

reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | 150 m²

Ponúkame na predaj jedinečný rekreačný dom, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanom horskom stredisku

dateOfPublished09.12.2025 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

399,000 € 2660 €/m²

3-izbový byt s dvomi kúpeľňami na predaj, Vlkanová

reality Vlkanová

3 izbový byt | 81 m²

Hľadáte spojenie pokoja vidieka a rýchlej dostupnosti mesta? Ponúkame Vám na predaj 3-izbový by

dateOfPublished14.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Vlkanová

169,000 € 2086 €/m²

Podnikateľský objekt na predaj, Partizánske

reality Partizánske

Obchodné priestory | Partizánske | 178 m²

Reality Alpia ponúka na PREDAJ ručnú autoumyváreň s kaviarňou v meste Partizánske. Predáva sa

dateOfPublished22.07.2024 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Partizánske

Cena dohodou

Rekreačný pozemok na predaj, Brieštie

reality Brieštie

Rekreačný pozemok | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok o výmere 5 023 m², nachádzajúci sa v pokojnej obci Brieš

dateOfPublished03.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Brieštie

83,300 €

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 660 m2/, Jablonové okr. Bytča

reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Jablonové okr. Bytča o rozlohe 660

dateOfPublished18.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

Cena dohodou

Luxusné bývanie v novostavbe SOHO II – Nové Zámky

reality Nové Zámky

3 izbový byt | 88 m²

Hľadáte domov, ktorý reprezentuje váš štýl a ponúka maximálne pohodlie bez akýchkoľvek kompromi

dateOfPublished24.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rodinný dom s potenciálom v tichej časti Šurian – Kostolný Sek.

reality Šurany

Rodinný dom | 436 m²

Hľadáte dom, ktorý si pretvoríte presne podľa svojho vkusu a snov? Ponúkame na predaj rodinný d

dateOfPublished24.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Šurany

120,000 € 275 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou v Komárne

reality Komárno

3 izbový byt | 68 m²

Na predaj útulný a prakticky riešený 3-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v bytovom dome s do

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Komárno

95,000 € 1397 €/m²

Na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii / Nitrica

reality Nitrica

Rodinný dom | 400 m²

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom typu bungalov, situovaný na pozemku o výmere 400 m² v po

dateOfPublished08.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Nitrica

185,000 € 463 €/m²

Na Predaj Rodinný dom Ráztočno / pozemok 2156 m2

reality Ráztočno

Rodinný dom | 2,156 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Ráztočno, okr

dateOfPublished04.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Ráztočno

210,000 € 97 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ / Rozsiahly pozemok 81 674 m2 , Handlová

reality Handlová

Orná pôda | 0 m²

Realitná kancelária Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rozsiahly poľno

dateOfPublished17.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Handlová

199,000 €

2 -izbový byt na prenájom v centre mesta, ul. M. Martinčeka - Liptovský Mikuláš

reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 60 m²

Od 1. júna 2026 vám ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v centre mesta na uli

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²