Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

499 agency.list.results agency.detail.offers

2-izbový, v obľúbenej lokalite Sihoť, Trenčín

reality Trenčín

2 izbový byt | 61 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt so špajzou/ 57 m2 / v obľúbenej lok

dateOfPublished02.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

560 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Komerčný priestor, /290m2/, Žilina

reality Žilina

Obchodné priestory | 290 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom komerčný priestor, /290m2/, Žilina. K dispozícii je priest

dateOfPublished23.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,200 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Luxusný rodinný dom s vlastnou saunou a herňou, v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych vlekov, Donovaly.

reality Donovaly

Rodinný dom | Donovaly | 178 m²

Luxusný rodinný dom / Rekreačná rezidencia s celoročným využitím v srdci Donovál! Hľadáte unik

dateOfPublished21.12.2024 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Donovaly

380,000 € 2556 €/m²

Apartmán s veľkou terasou v Danubia residence v Komárne na prenájom

reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 37 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom nevšedný apartmán v novostavbe DANUBIA

dateOfPublished07.07.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

790 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izbový apartmán s terasou a s parkovaním, Bojnice

reality Bojnice

Apartmán | 80 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a útulný 3-izbový apartmán situovaný na prízemí bytového domu

dateOfPublished01.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt v Bojniciach s vlastnou záhradou a garážou.

reality Bojnice

4 izbový byt | 89 m²

Poe na predaj veľký a svetlý 4-izbový byt nachádzajúci sa v menšej bytovke so štyrmi bytovými j

dateOfPublished08.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

230,000 € 2584 €/m²

Pozemok v centre mesta PB na PREDAJ

reality Považská Bystrica

Komerčná zóna | Považská Bystrica | 0 m²

***** Reality Alpia ***** Ponúkame Vám na predaj pozemok v centre mesta Považská Bystrica. *

dateOfPublished11.04.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

33,000 €

Stavebný pozemok 1050m2 na predaj, Považská Bystrica

reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

*****Reality Alpia***** Ponúkame na predaj posledný voľný stavebný pozemok v danej lokalite urč

dateOfPublished16.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

135,000 €

Kompletne zariadený byt po rekonštrukcii – sídlisko Lánska

reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 55.4 m²

*****Reality Alpia*****Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt vo vyhľadávanej a obľúbenej lokal

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Na prenájom: 4-izbový rodinný dom s garážou a záhradou – Bojnice

reality Úľany nad Žitavou

Rodinný dom | 589 m²

Ponúkame na prenájom priestranný dvojpodlažný rodinný dom v meste Bojnice. Dom disponuje štyrmi

dateOfPublished22.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Úľany nad Žitavou

Cena dohodou

PRENÁJOM Luxusný 3-izbový apartmán Bojnice – Panorama (2 terasy, garáž)

reality Bojnice

Apartmán | 90 m²

Ponúkame na prenájom luxusný, kompletne zariadený 3-izbový apartmán v obľúbenom projekte Panora

dateOfPublished01.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj slnečnej dvojzáhrady s chatkou v Komárne, oblasť Tehelňa

reality Komárno

Záhradná chatka | Komárno | 643 m²

Táto nádherná záhrada s rozlohou 643 m² ponúka všetko, čo potrebujete pre relax a záhradkárčeni

dateOfPublished13.08.2024 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

63,000 € 115 €/m²

Na predaj dva rodinné domy, 11. marca, Zvolen - Môťová

reality Zvolen

Rodinný dom | Ul.11.marca | 1,128 m²

Ponúkame Vám na predaj dva staršie prízemné rodinné domy nachádzajúce sa na spoločnom dvore, ul

dateOfPublished30.09.2024 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Zvolen

80,000 € 89 €/m²

2-izbový byt na prenájom, Vrlíkova, Sídlisko 4. apríla, Liptovský Mikuláš

reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 38 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt, v lokalite, k

dateOfPublished04.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov - Apartmán

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov. Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka k

dateOfPublished09.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný dom,rekreačná chalupa - Horná Maríková

reality Horná Mariková

Rodinný dom | 1,737 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom, rekreačnú chalupu v pôvodnom zachoval

dateOfPublished28.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Horná Mariková

Cena dohodou

Drevenica s potenciálom výstavby RD ,Kotešová

reality Kotešová

Chalupa, rekreačný domček | 719 m²

Reality Alpia : Ponúkame Vám na predaj klasickú drevenicu s popisným číslom a elektrinou. Voda,

dateOfPublished31.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kotešová

59,900 € 83 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor v Komárne

reality Komárno

Objekt pre obchod | Hradná | 70 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory, ktorých rozmer je 2 x 35 m2 v blízkosti centra mest

dateOfPublished21.10.2024 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Komárno

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA-Rekreačná chata v chatovej oblasti Čergov pri Kolárove na predaj

reality Vrbová nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | 416 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj zariadenú rekreačnú chatu v obľúbenej rekreačnej obla

dateOfPublished12.09.2025 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrbová nad Váhom

62,000 € 149 €/m²

Na predaj rodinný dom s dušou a potenciálom pre novú etapu

reality Komárno

Rodinný dom | 297 m²

Ponúkame na predaj tradičný tehlový rodinný, situovaný na pozemku s rozlohou297 m2.. Táto príze

dateOfPublished30.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Komárno

109,000 € 367 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite na Meštianskej ulici.

reality Komárno

3 izbový byt | 73 m²

Ponúkame na predaj slnečný trojizbový byt o rozlohe 73 m2 s balkónom, ktorý sa nachádza vo vyhľ

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Komárno

109,900 € 1505 €/m²

Na predaj záhrada v Novej Osade.

reality Komárno

Záhrada | 0 m²

Ponúkame na predaj slnečnú a starostlivo udržiavanú záhradu, ktorá sa nachádza v tichej a vyhľa

dateOfPublished14.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

44,000 €

Na predaj komerčné priestory 104m2

reality Handlová

Obchodné priestory | Handlová | 104 m²

Ponúkame na predaj alebo dlhodobý prenájom nebytový priestor s celkovou výmerou 104 m², situova

dateOfPublished18.11.2024 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Handlová

47,000 € 452 €/m²

Na predaj 1-izbový slnečný byt v centre mesta /ul. Mišíka

reality Prievidza

1 izbový byt | 38 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta na ulici Mišíka.

dateOfPublished16.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

68,000 € 1789 €/m²