Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

499 agency.list.results agency.detail.offers

Rodinný dom na predaj, SNP, Liptovský Hrádok

reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 403 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť na ulici SNP v Liptovskom Hrádku, ktorá v sebe spája

dateOfPublished28.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

333,000 € 826 €/m²

Pozemok vhodný na rodinný dom na predaj, Turčiansky Peter

reality Turčiansky Peter

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 1001 m² v obľúbenej a rozvíjajúcej sa lokalite o

dateOfPublished06.04.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Turčiansky Peter

114,000 €

Priestranný 5-izbový dom v TOP lokalite Prievidze

reality Prievidza

Rodinný dom | 637 m²

Hľadáte bývanie v najžiadanejšej časti mesta, kde máte všetko na dosah ruky? Realitná kancelári

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Prievidza

355,000 € 557 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII – NAD TERASAMI, PRIEVIDZA

reality Prievidza

3 izbový byt | 63.6 m²

Hľadáte bývanie, ktoré dýcha čistotou, je zaliate slnkom a pripravené na okamžité nasťahovanie?

dateOfPublished27.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2-izbový byt na prenájom v novostavbe City Park Vrútky

reality Vrútky

2 izbový byt | 56 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete naozaj cítiť ako doma? V novej rezidencii City Park Vrútky nájdet

dateOfPublished13.01.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v priemyselnom areáli mesta Turany

reality Turany

Priemyselná zóna | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v priemyselnom areáli mesta Turany. Pozemok je o výmere 704

dateOfPublished05.11.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Turany

429,440 €

2-izbový byt na prenájom, Martin, Priekopa

reality Martin

2 izbový byt | 61.7 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichej lokalite, na

dateOfPublished05.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

1-izbový byt s balkónom na prenájom, Sever

reality Martin

1 izbový byt | 46 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Sever s celkovou vý

dateOfPublished08.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Martin

380 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, 881 m2, k. ú. Cigeľ, okres Prievidza

reality Cigeľ

Rekreačný pozemok | Cigeľ | 881 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkam na predaj pozemok s plochou 881 m2 v pokojnej podh

dateOfPublished28.05.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Cigeľ

26 €/m2 26 €/m2

Na predaj orná pôda 6 474 m2 v lokalite Bajdelská lúka, Podunajské Biskupice

Ponúkame na predaj pozemok evidovaný ako orná pôda v katastrálnom území Podunajské Biskupice, v

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

64,740 € 10 €/m²

Rodinný dom kúsok od centra mesta na prenájom, Tomčany - Martin

reality Martin

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkame na prenájom priestranný rodinný dom po rekonštrukcii v mestskej časti Martina - Tomčan

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Martin

1,400 €/mesiac

Rekreačný pozemok pre mobilný dom, chatu / 847 m2/ Žilina - Závodie

reality Žilina

Pozemok pre reklamu | 847 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačný pozemok o výmere 847 m2. Nachádza sa v peknom pr

dateOfPublished20.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

43,500 € 51 €/m²

Pozemok pre rodinný dom /1000 m2/, Ovčiarsko

reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Ovčiarsko (okres Žilina) o rozlohe

dateOfPublished06.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

125,000 €

Rekreačný pozemok na predaj, Bodice - Demänová

reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Bodice | 0 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok v obci Bodice. Pozemok je vhodný na investič

dateOfPublished24.09.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Rekreačný pozemok s chatkou na predaj, Tajov

reality Tajov

Pozemok pre rodinné domy | Tajov | 0 m²

Reality ALPIA ponúka na predaj rekreačný pozemok osadený v prekrásnom prostedí Tajova. Na pozem

dateOfPublished14.09.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Tajov

139,900 €

Mlynčeky 2-izbový byt s balkónom

reality Mlynčeky

2 izbový byt | 56 m²

Reality Alpia ponúka v zastúpení na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt s veľkorysou tera

dateOfPublished09.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Mlynčeky

480 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Útulný 1-izbový byt v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou

reality Poprad

1 izbový byt | 24 m²

ALPIA.SK Maklér: Ing. Vlastimil Charitun Ponuka: Reality Alpia ponúka v zastúpení na prenájom

dateOfPublished08.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

420 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj, Prievidza

reality Prievidza

Rodinný dom | 833 m²

Realitná kancelária Alpia Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v Prievidzi . Dom sa n

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Prievidza

435,000 € 522 €/m²

Slnečná záhrada čast Breziny SVIT s výhľadom na Vysoké Tatry, 415 m2

reality Svit

Záhrada | 0 m²

Ponúkame na predaj slnečnú záhradu s výmerou 415 m² v jednej z najžiadanejších lokalít v okolí

dateOfPublished02.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Svit

Cena dohodou

Pripravujeme do ponuky garsónku /23 m, Žilina - Hliny

reality Žilina

Garsónka | 23 m²

Reality Alpia pre Vás pripravujú do ponuky na predaj garsónku o veľkosti 23 m2 v bytovom dome n

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Na predaj slnečná záhrada v obci Bátorové Kosihy

reality Bátorove Kosihy

Záhrada | Bátorove Kosihy | 0 m²

Na predaj krásna záhrada s úchvatným výhľadom na les v pokojnej oblasti v obci Bátorové Kosihy.

dateOfPublished18.10.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bátorove Kosihy

19,500 €

Na predaj pozemok so starým domom v obci Bátorové Kosihy

reality Bátorove Kosihy

Pozemok pre rodinné domy | Bátorove Kosihy | 0 m²

Ponúkame na predaj starý rodinný dom v obci Bátorove Kosihy, ktorý je určený na demoláciu. K ne

dateOfPublished06.09.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bátorove Kosihy

29,000 €

Priestranný 2 izbový byt s balkónom blízko centra mesta v Komárne

reality Komárno

2 izbový byt | 63 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa nasťahujete bez akýchkoľvek starostí a budete si ho môcť okamžite vy

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Komárno

119,900 € 1903 €/m²

Rodinný dom v rekonštrukcií aj s možnosťou podnikania v Komárne na predaj

reality Komárno

Rodinný dom | 183 m²

Pre všetkých, ktorí hľadajú jedinečnú príležitosť na bývanie, s prípadným spojením na podnikate

dateOfPublished28.10.2024 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Komárno

125,000 € 607 €/m²