HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový byt v meste Levice. Požiadavky: mesto Le

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

123,000 € 1640 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu veľký 3 izbový, ešte lepšie 4 izbový byt v meste

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

130,000 € 1625 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový, prípadne 4 izbový byt v meste Levice. L

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

120,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v centre alebo blízkom centre Levíc. Hľadáme

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

100,000 € 1250 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v pôvodnom stave v meste Levice vhodný na re

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v Leviciach pre 4 člennu rodinu. Preferujeme

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

90,000 € 90000 €/m²

Hľadám 3 alebo 4 izbový byt s balkónom v Leviciach v centre platba v hotovosti

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 62 m²

Hľadám 3 alebo 4 izbový byt v Leviciach v centre nie prízemie ani posledné poschodie byt musí

Publikované: 01.09.2023 Aktualizované: 04.01.2026
Byty na kúpa Levice

85,000 € 1371 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23090)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie