Na PREDAJ 3izbový byt Nitra - Ivánka

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²

V2 Real Estate Ponúkame na Predaj: Moderný 3-izbový byt s balkónom v novostavbe – komfort, pok

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

159,990 € 2286 €/m²

SKVELÁ CENA: Predaj, 3 izbový byt s pozemkom a podkrovím, Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²

Hľadáte bývanie s pocitom rodinného domu, ale za cenu bytu? Máme pre vás 3-izbový byt (z dispoz

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

124,900 € 1784 €/m²

Zariadený 3 izbový byt v Ivanke pri Nitre + parkovacie miesto

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Nezadaná | 61 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj útulný 3-izbový byt v obci Ivanka pri Nitre, ktorý ponúka

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

164,990 € 2705 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Rodinné domy na predaj (23076)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie