Rodinný dom | 150 m²
Rodinný dom v širšom centre Žiliny – investícia s potenciálom Ponúkame na predaj rodinný dom s
Cena dohodou
Rodinný dom | 250 m²
Ponúkame Vám na prenájom zariadený rodinný dvojdom v mestskej časti Zádubnie v Žiline. Dvojpodl
Cena dohodou
Rodinný dom | Dolná | 250 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj priestranný rodinný dom, ktorý predstavuje kombináciu komfort
235,000 € 940 €/m²
Rodinný dom | Svätoplukova | 160 m²
Predstavte si bývanie v jednej z najprestížnejších a najvyhľadávanejších lokalít v Žiline – na
420,000 € 2625 €/m²
Rodinný dom | Ku zvonici | 35 m²
LAWIS Realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom s pivnicou, ktorý sa v súčasnosti vy
55,000 € 1571 €/m²
Rodinný dom | Partizánský Háj | 170 m²
Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom v pôvodnom, ale zachovalom stave v jednej z najžiadan
93,500 € 550 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s krásnou udržiavanou záhradou v obci Brodno, priamo v centre, s
150,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pripravujeme dražbu rodinného domu s pozemkom o výmere 100 m2 v Žiline, časť Trnové.Rodinný dom
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 0 m²
Ponúknite na predaj rodinný dom, dvojdom, rekreačnú chatu, zrub - či už novostavbu alebo v pôvo
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 220 m²
Moderný maklér ponúka na predaj 6-izbový dom v Považskom Chlmci. Dom je v pôvodnom stave a napr
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 180 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v Považskom Chlmci, ktorý vám posk
Cena dohodou
Rodinný dom | 160 m²
TUreality ponúka na predaj dvoj-generačný rodinný dom v centre Žiliny , v tichej a vyhľadávanej
Cena dohodou
Rodinný dom | 97 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
325,000 € 3454 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 90 m²
Ponúkam na predaj 3 izb. rodinný dom v Žiline, mestská časť Bytčica. Nachádza sa pri hlavnej ce
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.