(JuwuT1IQJWy) Aktualizovaný: 18. 05. 2024 1. publikácia: 18. 05. 2024

Rodinný dom v Trnava „Spiegelsal 1“ na predaj

Bradlanská 5
Trnava • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

430 000 € 3739 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
115 m²

Plocha pozemku:
573 m²
Info

Ponúkame na predaj rodinný dom so samostatnou garážou a pozemkom v Trnave v centre mesta v lokalite Spiegelsal 1, na ulici Bradlanská s rozlohou pozemku spolu 573 m2 – zastavaná plocha nádvorie (š. 17m x d. 35m). Prístupovú cestu k nehnuteľnostiam tvorí mestská asfaltová komunikácia. Parkovanie je povolené pred vstupnou bránou do domu pre jedno vozidlo, ostatné parkovanie je verejné, spoplatnené podľa cenníka mesta. Pozemok je oplotený, vstup je z prednej strany vstupnou dvojkrídlovou bránou do dvora a malou osobnou bráničkou. Na dvore je priestor parkovania dvoch vozidiel a jedno v samostatnej garáži. Za domom sa nachádza záhrada s viničom a ovocnými stromami.


Rozmery domu: š. 12m x d. 10m. Dom je jednopodlažný, čiastočne podpivničený so vstupom do pivnice priamo z interiéru a do druhej samostatnej pivnice zo zadnej strany domu samostatne. Dom pozostáva zo vstupnej verandy, chodby, kuchyne, samostatného WC, kúpeľne a troch obytných miestností. V pivničných priestoroch sa nachádza technická miestnosť, skladovacie a priestory. Z chodby sa vstupuje na zadnú terasu. Z interiéru vedie schodisko do podkrovia. Vykurovanie je plynovým kotlom, pitná voda je z verejného vodovodu, odpad vedie do verejnej kanalizácie. Strecha je škridlová. Vonkajšia fasáda domu je nepoškodená. Pomerový merač plynu je zabudovaný v plote, elektrické hodiny sa nachádzajú na verande domu. Dom je v dobrom technickom stave, je obytný a funkčný aj keď je pôvodnom stave. Rok výstavby je cca 1968. Viac napovedia fotografie.


Majitelia domu plánovali dom využiť na podnikanie a zároveň aj na bývanie. Je spracovaná aktuálna projektová dokumentácia na rekonštrukciu a to: prvé podlažie malo byť určené na využitie lekárskej ambulancie a podkrovie na bytovú jednotku so samostatným vchodom zo zadnej strany. Podľa povolení mesta je možné dom využiť aj na podnikanie, avšak a 50% musí byť využité a zachované na bývanie. V prípade záujmu sú projekty sú k dispozícii, ako i možnosť predĺženia povolení (viac informácií poskytneme osobne).


Výhodou je samostatná garáž stojaca vedľa domu. (36 m2, š. 4m x d. 9m) so súpisným číslom, ktorá je čiastočne podpivničená (využívaná ako vínna pivnica).


Občianska vybavenosť: vysoká škola, stredná kola, škôlky, obchody, zastávky MHD, úrady, výborná dostupnosť peši.


Dôvodom predaja týchto nehnuteľností je zmena podnikateľského zámeru jeho majiteľov. Dom nemá žiadne právne vady, je možné financovanie kúpy prostredníctvom úveru z banky. Ďalšie podrobné informácie ako aj projektovú dokumentáciu poskytneme osobne pri obhliadke. Objednanie obhliadky je nutné objednať deň vopred na čísle telefónu 0908 762 708 – Renáta Burianová.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
115 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1968

Druh domu:
Klasický dom

Typ konštrukcie:
Tehlová

Orientácia:
Južná

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet podzemných podlaži:
1

Počet izieb / miestností:
3

Prechodová izba:
Áno

Počet kúpeľní:
1

Terás:
1

Podpivničenie:
Čiastočné

Počet garáží:
1

Vykurovanie:
Ústredné

Plocha pozemku:
573 m²

Zastavaná plocha:
156 m²

Prístupová komunikácia:
Asfaltová

Vybavenie:
Predzáhradka, Sklad, Technická miestnosť, Verejné parkovanie, Vonkajšie parkovacie miesto, Pivnica

Zariadenie:
Zariadené kompletne
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Renáta BURIANOVÁ

POVAŽSKÁ BYSTRICA

09087627...0908762708 zobraziť číslo

RUCE real, s.r.o.

M.R.Štefánika 157/45 • 01701, Považská Bystrica (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

430 000 € 3739 €/m²

Kontakt na predajcu

Renáta BURIANOVÁ

POVAŽSKÁ BYSTRICA

09087627...0908762708 zobraziť číslo