997038 (JuA3KsJshba) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Nové Sady

Nové Sady • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

110,000 € 1111 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
99 m²

Plocha pozemku:
0 m²
Info
Ponúkame na predaj starší 3-izbový rodinný dom s charakterom vidieckeho bývania, situovaný na priestrannom pozemku o výmere až 1 628 m² v obci Nové Sady. Dom z konca 60. rokov sa nachádza v pokojnej časti obce a ponúka široké možnosti rekonštrukcie podľa vlastných predstáv.

Základné informácie:

* úžitková plocha domu: 99 m²
* pozemok: 1 628 m²
* konštrukcia: pálená tehla + škvárobetón
* hrúbka múrov viac ako 55 cm
* valbová strecha
* pôvodný, zachovalý stav

Dispozícia domu:

* vstupná chodba
* kuchyňa spojená s jedálňou a obývacou časťou
* 2 samostatné izby
* špajza
* kúpeľňa
* suché WC
* letná kuchyňa
* podpivničená komora

Na pozemku sa nachádzajú aj dve hospodárske drevené budovy, každá o rozmere 5 × 7 m, vhodné ako dielňa, sklad alebo priestor pre chov či hobby využitie.

Inžinierske siete a vybavenie:

* elektrina
* plyn
* obecný vodovod
* vlastná studňa na dvore
* kúrenie plynovými kachľami (Gamatky)

Odpadová voda je momentálne riešená trativodom, dom nemá vybudovanú žumpu.

Pozemok s potenciálom

Pozemok je prevažne rovinatý, v strednej časti mierne svahovitý, čo vytvára zaujímavé možnosti pre záhradu, oddychovú zónu či ovocný sad. Veľkorysá výmera poskytuje dostatok priestoru na realizáciu vašich predstáv o bývaní na vidieku.

Výborná lokalita

Obec Nové Sady ponúka kompletnú občiansku vybavenosť:

* škola a škôlka
* zdravotné stredisko a lekáreň
* pošta
* potraviny a železiarstvo
* autobusová zastávka
* výborná dostupnosť do Nitra

Dom je ideálnou voľbou pre záujemcov, ktorí hľadajú pokojné bývanie s veľkým pozemkom, chalupu s atmosférou alebo nehnuteľnosť vhodnú na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.
V cene sú zahrnuté kompletné právne služby, správne poplatky na katastri aj overenie podpisov u notára. V prípade záujmu sprostredkujeme aj rýchle a nezávislé finančné poradenstvo pre získanie najvýhodnejšej hypotéky podľa podmienok kupujúceho.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
99 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1960

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Počet izieb / miestností:
3

Energetický certifikát budovy:
nie je

Zastavaná plocha:
168 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Petr Kukla

MG real, s. r. o.

MG real, s.r.o.

Škultétyho 2 • 95501, Topoľčany
Celá ponuka spoločnosti

110,000 € 1111 €/m²

Kontakt na predajcu

Petr Kukla

MG real, s. r. o.