3147 (JufI5b3KtC3) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 14. 05. 2026

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOJGARÁŽOU NA PRIESTRANNOM POZEMKU V OBCI DUNAJSKÝ KLÁTOV

Dunajský Klátov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

365,000 € 2194 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
166.35 m²

Plocha pozemku:
1,050 m²
Info
🏡Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOJGARÁŽOU NA PRIESTRANNOM POZEMKU V OBCI DUNAJSKÝ KLÁTOV 🌿

Hľadáte moderné bývanie v pokojnom prostredí, obklopené prírodou, no zároveň len pár minút od Dunajskej Stredy?
Tento štýlový a nadčasovo zariadený rodinný dom v obľúbenej lokalite Dunajský Klátov vám ponúkne komfort, súkromie aj priestor na relax pre celú rodinu.

Dom sa nachádza na krásnom a veľkorysom pozemku o výmere 1050 m², kde si bez problémov môžete vybudovať bazén, wellness zónu či letnú kuchyňu. Celková úžitková plocha domu je 166,35 m².

✨ HLAVNÉ BENEFITY NEHNUTEĽNOSTI:

moderná architektúra a kvalitné prevedenie

technická miestnosť

priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou

výstup na krytú terasu

hlavná spálňa s výstupom na terasu

súkromná kúpeľňa k spálni s dvojitým umývadlom, vaňou, sprchovým kútom a samostatnou toaletou

šatník pri hlavnej spálni

ďalšia izba so šatníkom

tretia samostatná izba

druhá kúpeľňa s vaňou, sprchou a toaletou

dvojgaráž so vstupom do domu

🔧 TECHNICKÉ INFORMÁCIE:

voda: studňa

odpad: žumpa

🌿 LOKALITA – DUNAJSKÝ KLÁTOV
Dunajský Klátov je vyhľadávaná obec známa pokojnou atmosférou, množstvom zelene a krásnou prírodou v okolí Malého Dunaja. Lokalita je ideálna pre ľudí, ktorí túžia po pokojnom bývaní mimo ruchu mesta, no zároveň chcú mať kompletnú občiansku vybavenosť na dosah.