(JuTRf0Rp3sH) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 11. 05. 2026

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v obci Veľké Dvorníky na predaj!

Dunajská Streda • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

289,990 € 2417 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
120 m²

Plocha pozemku:
809 m²
Info
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej obci Veľké Dvorníky, ktorá je vzdialená iba 2 km od mesta Dunajská Streda. Nehnuteľnosť je situovaná na pozemku s výmerou 809 m² a poskytuje celkovú podlahovú plochu 120 m² s premyslenou dispozíciou, ktorá spája funkčnosť, pohodlie a dostatok úložných priestorov.

Dispozícia a vybavenie domu
Dom vás privíta priestrannou vstupnou halou, z ktorej sa prirodzene rozdeľuje denná a nočná časť. Pravá strana domu je určená na oddych a ponúka dve priestranné detské izby a hlavnú spálňu s vlastnou kúpeľňou a šatníkom, čo zaručuje maximálne súkromie a komfort pre rodičov. Na ľavej strane sa nachádza druhá kúpeľňa, sklad, vstup do pivnice s rozlohou 70 m² a prístup na povalu pod celou strechou, z ktorej bola vytvorená pochôdzna plocha s výmerou 35 m², ideálna na praktické uskladnenie vecí.

Súčasťou domu je aj garáž s výmerou 20 m², ktorá ponúka pohodlné parkovanie alebo praktické využitie ako ďalší skladový priestor.

Dominantou domu je veľká obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, z ktorej vedie priamy vstup na priestrannú terasu s výmerou 24 m² – ideálne miesto na oddych, rodinné posedenia alebo grilovanie.
Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete – vodu, kanalizáciu, elektrinu aj plyn, čo zaručuje komfortné bývanie bez kompromisov.

V dome sú osadené plastové okná s výbornými izolačnými vlastnosťami a vchodové bezpečnostné dvere, ktoré zvyšujú úroveň bezpečia. Nový majiteľ určite ocení aj predpripravenú inštaláciu pre alarm, kamerový systém a elektrické žalúzie, ktorá umožňuje jednoduché doplnenie moderných technológií podľa vlastných potrieb.

Veľkou výhodou je aj samotný pozemok s výmerou 809 m², ktorý poskytuje dostatok priestoru pre záhradu, oddychovú zónu, bazén či ďalšie rodinné využitie. Lokalita Veľkých Dvorníkov spája pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou – obec ponúka základnú občiansku vybavenosť vrátane obchodu, priamu dostupnosť na cyklotrasu a rýchle spojenie do centra Dunajskej Stredy.

Tento rodinný dom je ideálnym riešením pre rodinu, ktorá hľadá komfortné bývanie s rozľahlým pozemkom v tichej lokalite, no zároveň na dosah mesta.

Lokalita
Dom sa nachádza vo vyhľadávanej obci Veľké Dvorníky, ktorá je vzdialená iba 2 km od mesta Dunajská Streda. Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť vrátane základnej školy, obchodu a služieb, čo zabezpečuje pohodlný každodenný život pre rodiny s deťmi. Nechýba ani priama dostupnosť na cyklotrasu, ktorá umožňuje rýchle spojenie s okolím, a zároveň sa tu nachádza tiché a príjemné prostredie, ideálne na rodinné bývanie.

Cena: 289 990 € (štandard bez kuchynskej linky)

Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa.
________________________________________________________________________________
Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné právne a finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, tešíme sa na Vás!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši makléri Vám ochotne pomôžu v slovenskom/maďarskom jazyku.

Realitná kancelária PLUS REALITY je členom Realitnej únie SR - najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku a riadi sa Realitným kódexom združenia.

Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie PLUS REALITY, spol. s r. o.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
120 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Rok výstavby:
2025

Druh domu:
Klasický dom

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
4

Počet spální:
3

Počet kúpeľní:
1

Terás:
1

Počet garáží:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Podlahové

Plocha pozemku:
809 m²

Zastavaná plocha:
120 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Bc. Ladislav Hegedüs

PLUS Reality Dunajská Streda

PLUS REALITY, spol. s r. o.

Ulica Biskupa Kondého 5 • 92901, Dunajská Streda (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

289,990 € 2417 €/m²

Kontakt na predajcu

Bc. Ladislav Hegedüs

PLUS Reality Dunajská Streda