(JuI_4q9PntP) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 18. 05. 2026

NOVOSTAVBA _ MESTSKÝ DOM _ Skolaudované _ Uzatvorený súkromný areál

Rebarborová
Bratislava-Vrakuňa • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

420,000 € 3088 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
136 m²

Plocha pozemku:
337 m²
Info
Chcete bývať vo vzdialenom centre Bratislavy, v NOVOM a SKOLAUDOVANOM rodinnom dome so súkromným areálom a skvelými susedmi?

Máme tu pre vás ponuku, ktorá sa neodmieta.
5 izbový rodinný dom s ATYPICKÝM riešením exteriérového vzhľadu domu máme na PREDAJ.

Pozemok je oplotený zo všetkých strán - bielené drevo ložené horizontálne , v zadnej časti pozemku priznaný plný betónový plot. Vstup na pozemok od ulice je prostredníctvom osobnej bránky v sivom odtieni.

Pozemok okolo domu skrášľuje aktuálne udržiavaný trávnik.

Pozemok má celkovú rozlohu 337 m2, ktorý je delený nasledovne :
Záhrada : 171m2
Zastavaná plocha domu : 89 m2
Úžitková plocha domu : 134,6 m2
Parkovisko pre 2 vozidlá : 32 m2
Spolu podiel v pozemnej komunikácii : 45 m2

DISPOZÍCIA I.N.P. : 66,6 m2
* Zádverie
* Denná časť - Obývačka & Kuchyňa & Jedálenská časť
* Izba s výstupom na zadnú terasu
* Príručná toaleta

DISPOZÍCIA II.N.P. : 68 m2
* Izba I.
* Izba II.
* Izba III.
* Šatník s odvetraním
* Kúpeľňa s prípravou na vaňu, sprchový kút, umývadlo, toaletu

IS : Elektrina, Vodovod, Internet
Odpadové hospodárstvo je aktuálne riešené žumpou, avšak je už vybudovaná a skolaudovaná kanalizácia pred pozemkom súboru domov, a v krátkom časovom horizonte bude napojená na domy.

Tienenie elegantným a zároveň moderným štýlom na veľkoplošných oknách na prízemí ako i na poschodí sú hliníkové žalúzie na ovládanie prítomnou osobou cez diaľkový ovládač.

* Podlahové kúrenie na tepelné čerpadlo zn. Mitsubishi
* ENERGETICKÝ certifikát typ A

Cena uvedenej nehnuteľnosti je 420 000 €.
K cene bude účtovaný poplatok RK 3% - advokát, kataster, notár a ostatné.
Nehnuteľnosť je predajom voľná, bez akýchkoľvek bremien.

Realitná kancelária Shark REAL s.r.o. zabezpečí kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, ktorý zahŕňa všetky právne a administratívne náležitosti.

Páči sa Vám táto nehnuteľnosť?
Radi sa stretneme osobne na ohliadke nehnuteľnosti,
kontaktujte prosím 0917 51 93 90, Zvaríková _ Realitný poradca

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
136 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Firemné

Rok výstavby:
2023

Rok kolaudácie:
2023

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Orientácia:
Severovýchodná, Juhozápadná

Počet nadzemných podlaží:
2

Terás:
2

Počet vonkajších parkovacích miest:
2

Energetický certifikát budovy:
A

Vykurovanie:
Podlahové

Plocha pozemku:
337 m²

Zastavaná plocha:
89 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Katarína Zvaríková

Shark real s.r.o.

Shark real s.r.o.

Štefánikova 1167/13 • 92101, Piešťany (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

420,000 € 3088 €/m²

Kontakt na predajcu

Katarína Zvaríková

Shark real s.r.o.