(JuYq1qfVZwN) Aktualizovaný: 17. 05. 2026 1. publikácia: 17. 05. 2026

Novostavba 4i domu s absolútnym súkromím | Senec – Pri Čiernej vode

Ulica pri Čiernej vode
Senec • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

305,000 € 2460 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
124 m²

Plocha pozemku:
410 m²
Info
Ponúkame na predaj modernú novostavbu z roku 2020 – časť dvojdomu so samostatným vstupom a absolútnym súkromím od susednej nehnuteľnosti.

Dom sa nachádza na ulici Pri Čiernej vode 54A v tichej lokalite na konci slepej ulice. Prístup je cez súkromnú cestu a elektrickú bránu na diaľkové ovládanie, čo zabezpečuje pokojné bývanie bez ruchu a maximálne súkromie.

Úžitková plocha domu je 124 m² vrátane terasy na poschodí o výmere 12 m². Pozemok má výmeru 410 m².

Dispozícia

Prízemie

* priestranná vstupná chodba so vstavaným roll-door šatníkom a botníkom,
* samostatná izba vhodná ako pracovňa alebo hosťovská izba,
* moderná kuchyňa prepojená s obývacou izbou,
* kúpeľňa s WC,
* odkladací priestor pod schodiskom.

Kuchyňa je vyhotovená v modernom prevedení biely vysoký lesk so vstavanými spotrebičmi.

Poschodie

* dve samostatné izby,
* priestranná kúpeľňa,
* spálňa so vstavaným roll-door šatníkom a výstupom na terasu.

Technické vybavenie

* podlahové teplovodné kúrenie,
* kondenzačný plynový kotol Viessmann,
* príprava na krb v obývacej izbe,
* príprava na alarm a kamerový systém,
* optický internet.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete:

* voda,
* kanalizácia,
* elektrina,
* plyn,
* optický internet.

Mesačné náklady približne 120 €.

Na pozemku je pohodlné parkovanie pre 4 autá.

Lokalita

Vyhľadávaná a kompletne zabývaná lokalita s výbornou dostupnosťou. Zastávka Seneckej autobusovej dopravy sa nachádza približne 100 m od domu.

Cena

305 000 €
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
124 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2020

Rok kolaudácie:
2020

Rok poslednej rekonštrukcie:
2020

Druh domu:
Klasický dom

Typ konštrukcie:
Tehlová

Orientácia:
Juhovýchodná

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet izieb / miestností:
4

Počet spální:
3

Počet kúpeľní:
2

Terás:
1

Počet vonkajších parkovacích miest:
4

Plocha pozemku:
410 m²

Zastavaná plocha:
150 m²

Terén pozemku:
Rovinatý

Prístupová komunikácia:
Betónová

Bezpečnosť:
Alarm, Elektronická brána, Kamerový systém

Vybavenie objektu:
Nadštandardné

Vybavenie:
Terasa, Vonkajšie parkovacie miesto, Vyhradené parkovanie

Zariadenie:
Čiastočne zariadené

Telekomunikácie:
Optická sieť

Doprava:
Vlak, Diaľnica, Cesta, MHD, Diaľkový autobus
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

ADVANCE REAL SK s.r.o.

ADVANCE REAL SK s.r.o.

ADVANCE REAL SK s.r.o.

Lermontova 3 • 81105, Bratislava-Staré Mesto (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

305,000 € 2460 €/m²

Kontakt na predajcu

ADVANCE REAL SK s.r.o.

ADVANCE REAL SK s.r.o.