4242308465 (Ju8yzUWC-Wr) Aktualizovaný: 19. 05. 2026 1. publikácia: 19. 05. 2026

JKV REAL ponúka na predaj priestranný rodinný dom 216 m² MYJAVA

Závršky
Myjava • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

239,999 € 1111 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
216 m²

Plocha pozemku:
800 m²
Info
Realitná kancelária JKV Real ponúka na predaj výnimočný, 8-izbový rodinný dom situovaný v pokojnej a vyhľadávanej časti Myjavy Závršky.

Vďaka inteligentnému dispozičnému riešeniu je nehnuteľnosť perfektnou voľbou pre viacgeneratívne bývanie, investičný prenájom samostatných jednotiek, kombináciu podnikania s bývaním alebo ako priestranný víkendový dom s panoramatickým výhľadom na okolitú prírodu. Dom sa predáva kompletne zariadený, takže sa môžete okamžite nasťahovať bez akýchkoľvek ďalších investícií do vybavenia.

Hlavné prednosti nehnuteľnosti

3 v 1: Dom je rozdelený na 3 samostatné bytové jednotky, čo otvára široké možnosti využitia.

Bezpečné a tiché miesto: Situovanie na svahu zaručuje nádherný výhľad a nulové riziko záplav.

Poctivá stavba: Kvalitné materiály (Siporex s hrúbkou 42 cm) dopĺňa klasická sedlová strecha.

Komfort na diaľku: Kúrenie poháňa plynový kotol, ktorý môžete pohodlne ovládať cez mobilnú aplikáciu.

Technické špecifikácie:

Úžitková plocha: 216 m² | Zastavaná plocha: 116 m² | Pozemok: 800 m² (kompletne oplotený, terasovitý)

Vek a stav stavby: 27 rokov, nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou.

Inžinierske siete: Kompletné napojenie (voda, plyn, elektrina, kanalizácia).

Materiál: Siporexové kvádre (42 cm) + kvalitná strešná škridla.

Dispozícia domu

1. Prízemie (Vstupná a technická zóna): Samostatná izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, vykurovaná garáž s dielňou, technická miestnosť, klasická mokrá pivnica a skladové priestory.

2. Hlavné poschodie (Srdce domu): Otvorená obývacia izba prepojená s kuchyňou a špajzou, 2 spálne, vstavané skrine na chodbe, samostatné WC a kúpeľňa s rohovou vaňou. Z tohto podlažia je priamy výstup na balkón, terasu aj do záhrady.

3. Podkrovie (Súkromná zóna): 1 veľká a 3 menšie izby, vlastná kuchynka a priestranná kúpeľňa s vaňou a WC. Prístup na najvyššiu povalu zabezpečujú skladacie schody.

Záhrada a exteriér

Pozemok s rozlohou 800 m² je upravený do kaskádových teras. Nájdete tu ovocné i ihličnaté stromy, kríky a trávnaté plochy ideálne na šport, relax či umiestnenie bazéna. Letné dni vám spríjemnia 2 terasy stvorené na posedenie. K domu patrí aj drevená búdka na náradie. Parkovanie je zabezpečené vo vnútornej garáži pre jedno auto a na spevnenej ploche priamo pri dome pre viacero vozidiel.

Občianska vybavenosť : Lidl 7 min, Tesco a Nákupné centrum Myjava 12 min, centrum mesta 12 min, sauna, krytá plaváreň, letné kúpalisko, športový areál.

U NÁS STE SPRÁVNE:
- Prvotriedny kompletný servis a služby!
- Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností!
- Stovky spokojných klientov!
- Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť!
- Naši makléri sú pravidelne preškolení!
- Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky!
- Zmluvy garantované právnikom!
- Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší!

KONTAKT pre bližšie informácie Ing.Ivan Galla tel. 0902 722 023 mail.galla@jkvreal.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
216 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Plocha pozemku:
800 m²

Zastavaná plocha:
116 m²

Vybavenie:
Balkón, Terasa, Pivnica
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Ivan Galla

JKV GROUP s.r.o.

JKV REAL

Tallerova 4 • 811 02, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

239,999 € 1111 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Ivan Galla

JKV GROUP s.r.o.