ch00290797 (JuslrQg2tBV) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Historický banícky dom s krásnym výhľadom

Štiavnické Bane • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

79,000 € 790 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
100 m²

Plocha pozemku:
770 m²
Info
Miesto, kde sa história spája s prírodou a každý kút dýcha jedinečnou atmosférou. Táto chalúpka, banícky domček s dušou, situovaná nad cestou s krásnym výhľadom, ponúka útočisko pre tých, ktorí túžia po inšpirácii a priestore na realizáciu svojich predstáv. Či už hľadáte romantickú rekreačnú chalupu, ateliér na tvorbu alebo útulný víkendový dom, toto miesto vám umožní splniť si sny. Svahovitý pozemok ponúka dostatok priestoru na oddych, záhradu či kreatívne projekty. Dom sa nachádza v malebnom prostredí Štiavnických Baní, len na skok od historickej Banskej Štiavnice. Dom v pôvodnom stave a potrebuje kompletnú rekonštrukciu.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
100 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2000

Typ konštrukcie:
Kamenná

Vykurovanie:
Lokálne

Plocha pozemku:
770 m²

Zastavaná plocha:
100 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Jana Ľuptáková

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 • 841 02, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

79,000 € 790 €/m²

Kontakt na predajcu

Jana Ľuptáková

člen NARKS
Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.