72952 (Ju__gtlvDwt) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

HALO reality - Predaj, rodinný dom Banská Bystrica

Banská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

298,000 € 1419 €/m²

Poznámka k cene: Konečná cena vrátane služieb HALO reality a provízie.
Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
210 m²

Plocha pozemku:
1,319 m²
Info
Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID: BB-72952:
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bystrica, na začiatku mestského lesoparku na Laskomerskej ulici. Nehnuteľnosť sa nachádza len pár minút pešo od centra mesta a zároveň ponúka pokojné bývanie v tesnom kontakte s prírodou. Rodinný dom je postavený na krásnom slnečnom pozemku s celkovou výmerou 1 319 m2, cez ktorý preteká potôčik, dotvárajúci jedinečnú atmosféru celého bývania.

DISPOZÍCIA:
Rodinný dom disponuje úžitkovou plochou približne 140 m2 rozloženou do dvoch podlaží.
Prízemie:
• vstupná veranda
• chodba
• priestranná kuchyňa so špajzou
• veľkorysá obývacia izba s krbovými kachľami

• pracovňa
• výstup na terasu o výmere cca 10 m2

Pivničné priestory (70 m2):
• chodba
• technická miestnosť s elektrickým kotlom a kotlom na tuhé palivo
• tri skladové miestnosti

STAV NEHNUTEĽNOSTI:
Murovaný rodinný dom so sedlovou strechou je kompletne podpivničený. V roku 1990 prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala zateplenie a kompletnú výmenu elektroinštalácie za medenú. Okná na prízemí sú plastové, zatiaľ čo vo verande a v podkroví sú osadené drevené okná v kombinácii s modernými eurooknami.

Nehnuteľnosť je vo veľmi dobrom technickom stave, suchá a pravidelne udržiavaná. Vykurovanie zabezpečujú liatinové radiátory napojené na elektrický kotol, alternatívne je možné vykurovanie aj prostredníctvom pece na pevné palivo. Dom disponuje dvoma funkčnými komínmi. Ohrev vody je riešený elektrickým bojlerom.

V obývacej izbe a na chodbe je položená kvalitná drevená podlaha, zatiaľ čo v kuchyni a v podkroví nájdete klasickú drevenú dlážku. Veranda, kúpeľňa a WC sú pre vyššiu odolnosť vybavené keramickou dlažbou. Schodisko tvorí kovová konštrukcia s drevenými stupnicami.

Dom je napojený na verejný vodovod, odpad je riešený žumpou. Súčasťou nehnuteľnosti je aj samostatná murovaná garáž. Pozemok je kompletne oplotený.
Vo dvore sa nachádza príjemný altánok s murovaným grilom, ideálny na oddych a rodinné posedenia. Jedinečnú atmosféru dotvára potôčik, ktorý preteká priamo cez pozemok.

VÝHODY:
• pokojné bývanie v blízkosti prírody
• možnosť okamžitého nasťahovania
• veľký pozemok o výmere 1 319 m2
• altánok s murovaným grilom
• potôčik pretekajúci cez pozemok
• samostatná murovaná garáž

MESAČNÉ NÁKLADY:
Mesačné náklady pre 2 osoby sú vo výške 80-100 €.

LOKALITA:
Laskomerská ulica patrí medzi obľúbené lokality Banskej Bystrice najmä vďaka spojeniu pokojného bývania s výbornou dostupnosťou do centra mesta. V pešej dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – školy, škôlky, obchody, zastávka MHD aj služby. Lokalita zároveň ponúka okamžitý kontakt s prírodou a množstvo možností na aktívny oddych.

NÁZOR MAKLÉRA:
Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálne bývanie pre klientov, ktorí hľadajú kombináciu priestoru, súkromia a prírody bez kompromisov v dostupnosti mesta. Dom má výbornú atmosféru, veľkorysý pozemok a obrovský potenciál na komfortné rodinné bývanie. Veľkým benefitom je jedinečné prostredie pri lesoparku a zároveň pešia dostupnosť do centra Banskej Bystrice.

.

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- sme JEDNOTKA na SLOVENSKOM REALITNOM TRHU, predávame 1 000 nehnuteľností ročne
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 70 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 5500 recenzií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov
- sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate/kupujete jeden-dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 300 aktuálnych ponúk.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
210 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1953

Druh domu:
Klasický dom

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet pivníc:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Lokálne

Plocha pozemku:
1,319 m²

Zastavaná plocha:
92 m²

Vybavenie:
Terasa, Pivnica, Garáž
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Marcela Bazalová

HALO reality Banská Bystrica

HALO reality, s.r.o.

Námestie Slobody 9 • 97401, Banská Bystrica
Celá ponuka spoločnosti

298,000 € 1419 €/m²

Kontakt na predajcu

Marcela Bazalová

HALO reality Banská Bystrica