HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Frankovská | 6,212 m²

HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky Reali

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 4273 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na prenájom krásny úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metro

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kupeckého | 433.13 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku Real

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Pezinok

890,000 € 2055 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt v obľúbenom projekte III Veže s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 75.18 m²

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

335,000 € 4456 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Regrútska | 8,565 m²

HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť

Reality Rohožník

Priemyselná zóna | Malacká | 2,097 m²

HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzív

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rohožník

269,900 € 129 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 2-izbový byt v projekte METROPOLIS – takto môže vyzerať aj váš nový domov!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54.37 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 2-izbový byt v projekte METROPOLIS – takto môže vyzerať aj váš no

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

357,241 € 6502 €/m²

Top
Top

Predaj| Zariadená novostavba (2025) 4iRD blízko prírody a 15min od BA /R7, Kyselica |Gofar |Exkluzívne

Reality Kyselica

Rodinný dom | Nezadaná | 111 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj modernú novostavbu 4-izbového rodinného d

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kyselica

299,900 € 2702 €/m²

Top
Top

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb. rod. dom – časť dvojdomu, Dun. Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Ovocný sad | 100 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj modernú 3-izbovú novostavbu rodinné

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

267,000 € 2670 €/m²

Top
Top

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 111 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj modernú novostavbu veľkometrážneho (131m2

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Holice

299,900 € 2702 €/m²

Top
Top

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 111 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lehnice

299,900 € 2702 €/m²

Top
Top

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nová | 131 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šamorín

309,000 € 2359 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI S BALKÓNOM A TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 138 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4703 €/m²

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 21.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny kompletne zariadený 4-izbový byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe

Publikované: 02.06.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Súkromie, pokoj a diskrétnosť – trojizbový byt, 200 m², rezidencia pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nekrasovova | 200 m²

V tichej a vyhľadávanej lokalite pod Horským parkom ponúkame na prenájom nadštandardný 3-izbový

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

4-izbový byt 116 m² | krb | terasa | garážové státie | Svetlá ulica – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Svetlá | 121 m²

Ponúkame na prenájom slnečný a priestranný 4-izbový byt o výmere 116 m² + terasa a garážové stá

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj garáž s pozemkom – Teslova ulica, Ružinov (Bratislava)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 15.5 m²

Ponúkame na predaj praktickú radovú garáž s vlastným pozemkom vo vyhľadávanej lokalite na Teslo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

42,000 € 2710 €/m²

Top
Top

Posledný 2-izbový byt s predzáhradkou 135 m² a parkovaním v tichej časti Bratislavy – iba 8 bytov v dome !

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Železničná | 52 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s predzáhradkou a vlastným parkovacím státím v novostav

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

244,900 € 4710 €/m²

Top
Top

3-izbový byt | 67 m² | pôvodný stav | Kostlivého ulica | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 67 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ružinova na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 3433 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30382)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Rodinné domy na predaj (23107)
Upresniť hľadanie