PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI S BALKÓNOM A TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 138 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

627,000 € 4543 €/m²

Top
Top

Predaj| Štýlový 2i byt s balkónom (výhlad na Kamzík) a privátnym parkovaním + vlak na pešo - Alžbetin Dvor-Miloslavov| Gofar |Exkluzívne

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Agátová | 41.73 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

164,900 € 3952 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 3izbový byt Nitra - Ivánka

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²

V2 Real Estate Ponúkame na Predaj: Moderný 3-izbový byt s balkónom v novostavbe – komfort, pok

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

159,990 € 2286 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ MODERNÝ bungalov v obci Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Pohranická ulica | 120 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkam

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

Cena dohodou

Top
Top

Ponúkame na PREDAJ 3 izbový RD Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Šuranská | 70 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

149,000 € 2129 €/m²

Top
Top

TOP CENA! Na predaj zrekonštruovaná murovaná GARÁŽ 17m2, Koceľova ulica, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Koceľova | 17 m²

UPHILL INVESTMENTS ponúka exkluzívne na predaj samostatnú murovanú garáž 17m2 vo vyhľadávanej l

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

17,000 € 1000 €/m²

Top
Top

4-izbový penthouse s 150 m² terasou a 2 garážami | Záhorská Bystrica (súkromná inzercia)

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 275 m²

Nie je to štandardný byt. A nie je to ani dom. Na predaj je výnimočný 4-izbový penthouse v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

Top
Top

PREDAJ - RODINNÝ DOM – DOLNÉ OREŠANY

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | 215 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Dolné Orešany, len 15 km od Trnavy, na úpätí Malých K

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

75,000 € 349 €/m²

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Padlých hrdinov | 2,219 m²

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Padlých hrdinov | 2,219 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

Samostatný RD s garážou, slnečným pozemkom a projektom rekonštrukcie – Krajinská ul., Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Krajinská | 122 m²

Realitná kancelária Metrixreal Vám ponúka na predaj samostatne stojaci tehlový rodinný dom s ga

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

279,900 € 2294 €/m²

Top
Top

Na predaj dvojgeneračný 7-izbový rodinný dom, Kpt. Jaroša

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 324 m²

Ponúkame na predaj 7-izbový dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom o celkovej rozlohe 716 m2 na u

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Trenčín

389,990 € 1204 €/m²

Top
Top

Na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom, Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Petra Jilemnického | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom na ulici Petra Jilemnického v No

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

179,000 € 2983 €/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ pekný 3-izbový byt v ZIPAVE, Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Okružná | 86.4 m²

Príjemná a tichá lokalita, celodenný štebot vtákov, kvalitný projekt ZIPAVA, priestranné izby,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

275,000 € 3183 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Moderný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Rusínska – Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

204,000 € 3329 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rezidencia Rusínska | Praktický 3-izbový byt - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 75.4 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

243,000 € 3223 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rezidencia Rusínska | Komfortný 4-izbový byt v projekte - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

4 izbový byt | Rusínska | 148.67 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

421,000 € 2832 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 85.38 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prešov

262,000 € 3069 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

HRUŠOVANY - rodinny dom s garážou NOVÁ CENA

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj rodinný dom 15 minút od krajského mest

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1258 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Útulný 3-izbový byt s balkónom a pivnicami v centre Topoľčian, ideálny pre rodiny aj jednotlivcov

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj nádherný 3-izbový byt v srdci Topoľčia

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ARES Consulting | Na predaj vidiecky 2-dom v obci Pohorela

Reality Pohorelá

Rodinný dom | Jánošíková | 180 m²

Hľadáte bývanie v lone prírody, alebo víkendové sídlo pre seba a svoju rodinu ? Tak si určite p

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

96,900 € 538 €/m²

Top
Top

Štýlový 2-izbový byt s klimatizáciou a kompletným zariadením - TERASA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Hľadáte bývanie, kde jedinou vašou starosťou bude vybaliť si kufre ? Ponúkame Vám exkluzívne ko

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,900 € 3583 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj pozemok 40á, usadlosť pod Donovalmi so starým RD

Reality Staré Hory

Pozemok pre rodinné domy | 4,099 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký pozemo

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Staré Hory

145,000 € 35 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie