3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Andel&Zachar Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v atraktívnej novostavbe Rezidencia Šted
264,915 € 5298 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej
370,000 € 5303 €/m²
Administratívny objekt | Nezadaná | 400 m²
Ponúkame na prenájom samostatný dvojpodlažný objekt na administratívne účely o výmere 400 m2. O
4,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Prevádzkový areál | 16,000 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na predaj výrob
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer
86,900 € 149 €/m²
2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²
Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali
157,990 € 2867 €/m²
Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
2 izbový byt | Plynárenská | 73 m²
!PRVÉ PRENAJÍMANIE! Ponúkame na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 2-izbový byt v prestí
900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Slnečnicova 16B | 115 m²
Realitná kancelária FinReal GO ponúka exkluzívne na predaj: Kompletne zariadený 5-izbový byt v
389,000 € 3383 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 108 m²
Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy
589,990 € 5463 €/m²
2 izbový byt | Továrenská | 53.69 m²
Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na Tov
331,900 € 6182 €/m²
3 izbový byt | Štúrova | 68 m²
VitoReality ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta na Štúrovej ulici s rozlohou 68m2 plus
164,000 € 2412 €/m²
Rodinný dom | 107 m²
Exkluzívna ponuka ! Pokiaľ hľadáte rodinný dom na trvalé bývanie alebo chalupu na víkendové bý
117,000 € 1093 €/m²
3 izbový byt | Dunajská | 62 m²
Exkluzívne v našej ponuke! Máte záujem investovať do kúpy nehnuteľnosti pre seba a svoju rodin
166,000 € 2677 €/m²
3 izbový byt | Clementisova | 72 m²
Exkluzívne v našej ponuke! Ak ste náročný klient, preferujete bývanie v lukratívnej lokalite
215,000 € 2986 €/m²
3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²
+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám
174,700 € 3360 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.