(JuyZTxDLnqc) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 14. 05. 2026

TREEF | 4-izbový byt Trnava po rekonštrukcii | 98 m², loggia 10 m², garáž,

Trnava • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

295,000 € 3010 €/m²

Základné informácie

Druh:
4 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
98 m²
Info
Realitná kancelária Treef pripravuje na predaj výnimočný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý svojím štandardom, priestorom a prevedením pôsobí ako novostavba.
Ide o nehnuteľnosť, ktorá spája moderný dizajn s praktickým rodinným bývaním.

Nachádza sa v pokojnej rezidenčnej štvrti ( nie na sídlisku ) .

Byt ponúka výmeru 98 m² + loggiu 10 m² a nachádza sa na 2. poschodí.

Rekonštrukcia zahŕňa:
• nová elektroinštalácia
• nové podlahy a sanita
• byt v modernom štandarde
• kuchynská linka na mieru od stolára v cene

Dispozícia je navrhnutá tak, aby poskytovala dostatok priestoru, súkromia pre každého člena domácnosti a zároveň príjemnú dennú zónu na spoločné chvíle.

Garáž k bytu je veľkým benefitom v tejto lokalite.

Cena:
• byt: 295 000 €
• garáž: 27 500 €

Byt sa nachádza v jednej z najžiadanejších častí Trnavy s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj na diaľničný obchvat.
Lokalita je ideálna pre ľudí, ktorí chcú mať všetko „na dosah ruky, ale zároveň si zachovať pokojné a komfortné bývanie.

V pešej dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – potraviny, školy, škôlky, zdravotné služby, zastávky MHD, športoviská aj oddychové zóny so zeleňou. Centrum Trnavy s kaviarňami, reštauráciami a kultúrnym životom je len pár minút autom alebo MHD.

Lokalita je dlhodobo stabilná a vyhľadávaná pre rodinné bývanie.

Vďaka svojej polohe ponúka výbornú kombináciu mestského komfortu a pokojného rezidenčného prostredia.

Veľkým benefitom je rýchle napojenie na hlavné dopravné ťahy smer Bratislava – Nitra, čo ocenia najmä ľudia dochádzajúci za prácou.

Trnava patrí medzi mestá s vysokou kvalitou života, nízkou mierou hluku v rezidenčných častiach a stabilným realitným trhom, čo z tejto nehnuteľnosti robí bezpečnú dlhodobú investíciu.

Kontaktujte nás a dohodntite si obhliadku .

Treef realitná kancelária
Michaela Drietonská

0904 273 545
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
98 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
2

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok poslednej rekonštrukcie:
2026

Počet loggí:
1

Doprava:
Diaľkový autobus, Cyklistická infraštruktúra, Diaľnica, Vlak, Cesta, MHD
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Michaela Drietonská

Treef

Treef

Špačinská cesta 42 • 91701, Trnava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

295,000 € 3010 €/m²

Kontakt na predajcu

Michaela Drietonská

Treef