(JuFAOPwKn6c) Aktualizovaný: 15. 05. 2026 1. publikácia: 14. 05. 2026

TREEF | Moderný 2-izbový byt Ružinov Bratislava – novostavba s loggiou, parkovaním a klimatizáciou

Bratislava-Ružinov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

295,700 € 5344 €/m²

Poznámka k cene: V cene je klimatizácia a parkovacie miesto
Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
55.33 m²
Info
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný a skolaudovaný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinov v Bratislave.

Táto novostavba ponúka komfortné mestské bývanie s dôrazom na priestor, svetlo a kvalitné technológie.

Byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží a disponuje premyslenou dispozíciou, vďaka ktorej pôsobí vzdušne a prirodzene presvetlene.

Veľkoformátové okná zabezpečujú dostatok denného svetla a príjemnú atmosféru počas celého dňa.

Celková plocha bytu je 55,33 m²
Loggia o výmere 5,73 m².

Dispozícia:
• vstupná chodba – 7,20m2
• obývacia izba s kuchyňou
• samostatná spálňa – 12,60 m²
• kúpeľňa so sprchovým kútom – 3,80 m²
• samostatné WC – 1,15 m²
• loggia – 5,73 m²
• kobka – 1,30 m²

Výhody nehnuteľnosti:
• klimatizácia v cene
• vonkajšie rolety
• podlahové kúrenie
• rekuperácia
• nízke mesačné náklady
• veľké presklené okná
• priestranná obývacia izba s výstupom na loggiu
• moderný štandard vyhotovenia
• dostatok priestoru na práčku a úložné riešenia
• parkovacie státie a kobka v cene

Byt je ideálny pre klienta, ktorý hľadá moderné bývanie v Bratislave – pre pár, jednotlivca alebo ako investičnú nehnuteľnosť na prenájom.

Lokalita Ružinov

Ružinov patrí medzi najvyhľadávanejšie lokality Bratislavy vďaka spojeniu zelene, kompletnej občianskej vybavenosti a výbornej dostupnosti do centra mesta. V blízkosti sa nachádzajú školy, obchody, reštaurácie, športoviská aj zastávky MHD.

Cena: 295 700 € vrátane parkovacieho státia a kobky

Ak hľadáte 2-izbový byt v Ružinove s modernými technológiami, nízkymi nákladmi a kvalitným prevedením, táto ponuka môže byť presne pre vás.

Kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku.

Treef realitná kancelária
Michaela Drietonská

0904 273 545
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
55.33 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
3

Počet nadzemných podlaží:
5

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok výstavby:
2025

Rok kolaudácie:
2026

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
A

Vykurovanie:
Podlahové, Klimatizacia, Rekuperácia

Počet vonkajších parkovacích miest:
1

Bezpečnosť:
Bezpečnostné dvere, Videovrátnik, Kamerový systém

Vybavenie:
Výťah, Vyhradené parkovanie, Bezbariérový prístup, Vonkajšie parkovacie miesto

Telekomunikácie:
Internet, Optická sieť
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Michaela Drietonská

Treef

Treef

Špačinská cesta 42 • 91701, Trnava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

295,700 € 5344 €/m²

Kontakt na predajcu

Michaela Drietonská

Treef