(JuOGjqy5Djp) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 14. 05. 2026

TOPNovinka: Výnimočný 3-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenej lokalite Nového Mesta – Česká ul., Bratislava

Česká
Bratislava-Nové Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

339,000 € 3767 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
90 m²
Info
Výnimočný 3-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenej lokalite Nového Mesta – Česká ul., Bratislava

Ponúkame na predaj priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Nové Mesto, na Českej ulici č. 7. Byt sa nachádza na najvyššom 5.poschodí zatepleného bytového domu s novou strechou, čo zabezpečuje príjemné bývanie, dostatok súkromia a pokoj od susedov nad vami.

Byt bol dlhodobo využívaný ako právnická kancelária, vďaka čomu nie je klasicky „vybývaný a je vo veľmi zachovalom stave. O nehnuteľnosť bolo pravidelne starané a jej stav tomu zodpovedá.

Základné informácie

* Celková plocha vrátane príslušenstva: 76,67 m²
* Podlahová plocha bytu: 74,04 m²
* Pivnica v suteréne: 2,63 m²
* Loggie a terasa spolu: 14,19 m²
* Najvyššie poschodie
* Zateplený bytový dom
* Nová strecha
* Cena: 339 900 EUR

Dispozícia bytu

Byt pozostáva z:

* 3 samostatných izieb
* priestrannej predsiene
* samostatnej kuchyne
* kúpeľne so sprchovým kútom
* samostatného WC
* loggie
* veľkej terasy orientovanej do pokojnej časti

Dispozícia bytu pôsobí veľmi vzdušne a prakticky. Veľkým benefitom je dostatok prirodzeného svetla, priestranné miestnosti a príjemné oddelenie dennej a nočnej časti bytu.

Prečo vás tento byt zaujme

* najvyššie poschodie bez susedov nad vami
* veľká terasa poskytujúca príjemný priestor na oddych
* byt vo veľmi zachovalom stave
* nehnuteľnosť nepôsobí opotrebovane
* výborná dispozícia s množstvom priestoru
* samostatné WC
* pivnica v suteréne
* pokojný a udržiavaný bytový dom
* kvalitná lokalita širšieho centra Bratislavy

Lokalita – Česká ulica, Bratislava Nové Mesto

Česká ulica patrí medzi mimoriadne obľúbené lokality Bratislavy práve vďaka kombinácii pokojného bývania, zelene a výbornej dostupnosti do centra mesta.

* školy a škôlky
* zastávky električiek a MHD s rýchlou dostupnosťou do centra

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a zároveň veľmi príjemnú atmosféru rezidenčného bývania. Veľkou výhodou je aj rýchle napojenie na centrum mesta aj hlavné dopravné ťahy.

Ak hľadáte priestranný byt vo výbornej lokalite s terasou, dostatkom svetla a výbornou atmosférou, táto ponuka si určite zaslúži vašu pozornosť.

Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky ma neváhajte kontaktovať.

Peter Valent - 0903 521 521
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
90 m²

Podlažie:
5

Počet nadzemných podlaží:
5

Rok výstavby:
1980

Počet loggí:
1

Terás:
1

Počet pivníc:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
B

Vykurovanie:
Ústredné

Vybavenie:
Lodžia, Terasa, Pivnica, Verejné parkovanie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Denisa Valentová

DEWALL, s.r.o.

DEWALL, s.r.o.

Kadnárova 83 • 83151, Bratislava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

339,000 € 3767 €/m²

Kontakt na predajcu

Denisa Valentová

DEWALL, s.r.o.