(JuwpxFab3se) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 21. 05. 2026

TIMA Real - 2i byt 52m2, čiastočná rekonštrukcia, Jiráskova

Jiráskova
Trnava • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

160,000 € 3077 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
52 m²
Info
Ponúkame na predaj bezbariérový 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na Jiráskovej ulici v Trnave. Nachádza sa na 1p/8p bytového domu s novým digitálnym výťahom. Rozloha bytu je 52m2 + balkón, prislúcha mu pivnica.

DISPOZÍCIA:
- priestranná vstupná chodba
- kúpelňa
- samostatné WC
- obývacia izba so vstupom na balkón
- kuchyňa
- spálňa

Čiastočná rekonštrukcia zahŕňa - plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba na chodbe, murované jadro, zánovná kuchyňská linka.....

Ak Vás ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni.

Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
52 m²

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
8

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Panelová

Počet izieb / miestností:
2

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Michaela Hincová

TIMA Real, s.r.o.

TIMA Real, s.r.o.

Hlavná 26/34 • 91701, Trnava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

160,000 € 3077 €/m²

Kontakt na predajcu

Michaela Hincová

TIMA Real, s.r.o.