(JuLtwgDGW-S) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 21. 05. 2026

TARGETreal | Priestranný 4i byt s vysokými stropmi a výhľadom na hrad

Karadžičova
Bratislava-Staré Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

495,000 € 4561 €/m²

Základné informácie

Druh:
4 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
108.52 m²
Info
TARGETreal pripravuje do ponuky výnimočný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Karadžičovej ulici. Táto nehnuteľnosť spája veľkorysý priestor, nadčasovú dispozíciu a unikátne benefity, ktoré sú v tejto lokalite skôr raritou.

Veľkou pridanou hodnotou sú až tri parkovacie státia v podzemnej garáži, ktoré výrazne zvyšujú komfort mestského bývania.
Tento byt si zaslúži vašu pozornosť. Má všetky benefity pre komfortné mestské bývanie.

• Veľkorysá dispozícia s dôrazom na priestor a komfort
• Vysoké stropy, ktoré umocňujú vzdušnosť interiéru
• Čiastočná rekonštrukcia
• Orientácia na JZ
• Veľké okná zabezpečujúce dostatok prirodzeného svetla
• Množstvo úložného priestoru v celom byte
• Dve loggie
• Iba traja susedia na poschodí – vysoká miera súkromia
• Tri parkovacie státia v podzemnej garáži – unikátny benefit
• Vyhľadávaná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou

Po vstupe do bytu vás privíta priestranná vstupná hala s dostatkom úložného priestoru, ktorá prirodzene prepája jednotlivé časti bytu. Denná časť nehnuteľnosti pozostáva z veľkorysej obývacej izby prepojenej s jedálenskou časťou a kuchyňou, pričom dominantou priestoru sú veľké okná a svetlo.

Celý interiér pôsobí veľmi vzdušne a elegantne najmä vďaka vysokým stropom. Byt disponuje praktickou dispozíciou, ktorá ponúka komfortné oddelenie dennej a nočnej časti.

Lokalita:

Karadžičova ulica patrí dlhodobo medzi obľúbené lokality širšieho centra Bratislavy. Kombinuje výbornú dostupnosť, kompletnú občiansku vybavenosť a mestský životný štýl s množstvom služieb v bezprostrednom okolí.
V pešej dostupnosti nájdete kvalitné reštaurácie, kaviarne, obchody, školy, športoviská aj business centrá. Lokalita zároveň ponúka rýchle napojenie na centrum mesta, nábrežie Dunaja či hlavné dopravné ťahy.

__Ilustračná fotka
Výmera: 108,52 m² (byt 87m2 + exteriér)
Poschodie: 7NP
Cena: 495.000 EUR + možnosť dokúpiť 3x garážový parking (3x 25.000 EUR)

Ak vás táto ponuka oslovila, neváhajte ma kontaktovať ešte dnes. Rád vám nehnuteľnosť osobne ukážem, prevediem vás celou dispozíciou a odpoviem na všetky vaše otázky. Mojím cieľom je, aby ste mali pri rozhodovaní kompletné informácie a istotu, že robíte správny krok.

Ak aj vy plánujete predávať svoju nehnuteľnosť, určite viete, aké dôležité je správne ju správne odprezentovať. Profesionálne fotografie, kvalitný text a cielená marketingová kampaň dokážu výrazne zvýšiť šancu na úspešný predaj za čo najlepších podmienok.

Ak by ste chceli, aby aj vaša nehnuteľnosť mala takúto úroveň prezentácie, neváhajte ma kontaktovať – rád vám poradím a ukážem, ako môže vyzerať predaj vo vašom prípade.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
108.52 m²

Podlažie:
7

Počet nadzemných podlaží:
13

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Iná

Orientácia:
Juhozápadná

Počet spální:
3

Počet loggí:
2

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
V príprave

Počet parkovacích miest v garáži:
3

Vybavenie:
Lodžia, Garážové státie, Výťah
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Marek Ondreáš

TARGETreal, s.r.o. - BRATISLAVA

TARGETreal s. r. o.

Einsteinova ulica 11/3677 • 851 01, Bratislava-Staré Mesto (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

495,000 € 4561 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Marek Ondreáš

TARGETreal, s.r.o. - BRATISLAVA