(Ju9Oqgr1qPa) Aktualizovaný: 28. 09. 2023 1. publikácia: 28. 09. 2023

Púpavy Hviezdoslav – bývanie jedna báseň s 0% úrokom

Hviezdoslavova trieda
Nitra • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

157 900 € 3084 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
51,2 m²
Info
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj 2-izbový byt nadupaný modernými technológiami, ktoré znižujú náklady na bývanie, v novovznikajúcom rezidenčnom projekte Púpavy Hviezdoslav Nitra. Páčilo by sa vám mať systém ekologického, energeticky úsporného a pre zdravie výhodného stropného kúrenia a chladenia? Oceňujete výhody tepelného čerpadla aj na ohrev vody? Tu to všetko máte už v cene bytu.

O hypotéke s 0% úrokom už nemusíte básniť. Iba my Vám garantujeme 0% úrok na prvé 3 roky bývania.

Celkom nová štvrť rozkvitne onedlho do krásy na Hviezdoslavovej triede v širšom centre Nitry spolu s našimi Púpavami. Už začíname rásť a vy môžete vyrásť spolu s nami. Zapustite korene na mieste inšpirovanom P. O. Hviezdoslavom a začnite tu písať novú kapitolu svojho života!

Využite príležitosť vybrať si bývanie jedna báseň medzi prvými, navyše za výhodné uvádzacie ceny!
V ponuke je viacero typov 1-izbových, 2-izbových a 3-izbových bytov.
Viac informácií aj na www.pupavyhviezdoslav.sk
Pozrite si, ako vyzerajú jednotlivé byty a aj celý projekt aj vo virtuálnej realite: https://pupavy.grandpano.sk/

O PROJEKTE
Bývanie jedna báseň. Komunitné. Byty s balkónami, loggiami, terasami aj so záhradkami. S praktickými modernými dispozíciami. S nadštandartnými technológiami už v štandarde a pre každého. S množstvom zelene a detskými ihriskami. S bezproblémovým parkovaním. Na skok od úplného centra mesta. V dosahu prírody, s lesoparkom za najbližším rohom. Celú novú štvť Púpavy Hviezdoslav sme projektovali tak, aby ste si tu mohli vychutnať poetické aj prozaické stránky života v Nitre. Aby tu svoj domov našli mladí, ktorí len vylietavajú z hniezda, aj tí, ktorí budujú nové hniezdo pre svoju novú rodinu.

BYTOVÉ DOMY
V prvej etape výstavby, ktorá sa práve rozbehla, vyrastú 2 nízkopodlažné bytové domy pozostávajúce zo štyroch blokov. Všetky bytové domy ponúkajú dokopy 98 1-izbových, 2-izbových a 3-izbových bytov na štyroch podlažiach a na jednom ustúpenom podlaží. Prízemné byty disponujú záhradkami a predzáhradkami. Na poschodiach má väčšina bytov priestrannú loggiu alebo balkón, byty na poslednom ustúpenom podlaží majú pekné terasy s výhľadom na Nitru. Ku každému z bytov patrí pivničná kobka.

Dispozície bytov bez nevyužiteľných metrov štvorcových sú praktické tak, aby si každá funkčná zóna bytu v ňom našla svoje miesto, a pritom neobmedzovala kreativitu pri zariaďovaní a riešenie individuálnych požiadaviek na bývanie nových majiteľov. Komfortnému bývaniu určite prispeje aj dostatok úložných priestorov a praktické riešenie, pri ktorom je kúpeľňa oddelená od WC vo väčšine bytov. Unikátnym dispozičným riešením pri niektorých typoch bytov je vchod do kúpeľne zo spálne, pričom samostatné WC prístupné z chodby má aj umývadlo.

V projekte sme spojili modernú architektúru čistých línií s funkčným komfortom, praktickosť s vysnívaným priestorom na relax v zeleni a hry detí, ale aj rozumné využitie najmodernejších technológií tak, aby priniesli čo najvyšší účinok. Preto už v štandarde ponúkame napríklad aj exkluzívne stropné chladenie a kúrenie v kombinácii s tepelnými čerpadlami pre každý bytový dom.

Bezproblémové parkovanie je zabezpečené vďaka dostatočnému množstvu parkovacích miest v garážiach, ktoré sa nachádzajú na podzemnom podlaží bytových domov. Tie sú samozrejme doplnené aj vonkajšími parkovacími miestami.

TECHNICKÝ ŠTANDARD BYTU
Stropné kúrenie a chladenie
Tepelné čerpadlo pre každý bytový dom na ohrev TUV
Bezpečnostné vstupné dvere
Francúzske plastové okná s izolačným trojsklom, so zlepšenými akusickými vlastnosťami a s vetracími mriežkami pre zabezpečenie požadovanej výmeny vzduchu a ochranu proti hluku
Priestory WC a kúpeľní vetrané pomocou ventilátora s dobehom.
Pivničná kobka v cene bytu
Medzibytové železobetónové steny
Bytové priečky z keramických tehál
Medené elektrické podomietkové rozvody

LOKALITA
Atraktívna lokalita novovznikajúcej štvrte je v širšom centre Nitry, v pešej dostupnosti úplného centra mesta a jeho bohatej občianskej vybavenosti, no zároveň v blízkosti cyklotrás a lesoparku. To prináša pohodlie v akejkoľvek činnosti, ktorú sa rozhodnete robiť. Chcete svoj čas tráviť aktívne a v prírode? Nech sa páči, lesopark Borina je hneď za rohom. Potrebujete nakúpiť v supermarkete? Ste tam pešo za pár minút. Deti to do škôlky a školy tiež nemajú ďaleko – stačí im z domu vyraziť desať minút pred začiatkom vyučovania. Alebo máte chuť na romantický letný večer v centre mesta? Spojte ho s krátkou prechádzkou, z domu na terasu obľúbenej kaviarničky sa dostanete pokojnou chôdzou do pätnásť minút..

CENA:
1-izbový byt od 107 084 €
2-izbový byt od 157 900 €
3-izbový byt od 203 600 €

Viac informácií na www.pupavyhviezdoslav.sk alebo priamo u nášho predajcu
.
Kontaktujte nás už dnes! Vyberte si medzi prvými svoje bývanie jedna báseň!

Viac informácií o projekte, možnostiach financovia nehnuteľnosti a online obhliadkach u našich predajcov.

Zuzana Solčanská
mobil: +421 905 200 322
mail: solcanska@pupava.com

Miroslava Bošnáková
mobil: +421 905 833 292
mail: bosnakova@pupava.com
ß
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
51,2 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Firemné

Počet izieb / miestností:
2

Prechodová izba:
Nie

Počet loggí:
1

Cena vrátane energií:
Nie
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Martin Štetiar

pupava development, s.r.o.

+4219155...+421915577410 zobraziť číslo

pupava development, s.r.o.

Mikovíniho 10 • 917 01, Trnava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

157 900 € 3084 €/m²

Kontakt na predajcu

Martin Štetiar

pupava development, s.r.o.

+4219155...+421915577410 zobraziť číslo