(JuheoFm3uTW) Aktualizovaný: 19. 04. 2024 1. publikácia: 27. 02. 2024

Priestranný slnečný byt na Kolibe s veľkorysou terasou a garážovým parkovaním v uzavretej rezidencii

Bellova
Bratislava-Nové Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

980 000 € 5665 €/m²

Základné informácie

Druh:
4 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
173 m²
Info
Rezidenčná štvrť v prémiovej lokalite a zároveň kompletná infraštruktúra a vybavenosť hlavného mesta neustále k dispozícií. V tichom a mestskom prostredí s jednoduchou dostupnosťou historického centra a hlavných ťahov, ale najmä s vysokou mierou súkromia. Developerský projekt v uzavretej rezidencii zasadenej do svahu Koliby je orientovaný na obyvateľov s vysokými nárokmi na kvalitu bývania. Veľkorysý 4-izbový byt sa nachádza na poslednom podlaží 2/2. Reprezentuje ho a zároveň dopĺňa priestranná strešná terasa nad bytom 160,75 m² s panoramatickým výhľadom na Bratislavu, kde môžete tráviť spoločné chvíle a posedieť si s rodinou či priateľmi. Poskytne Vám príjemné súkromie a plnohodnotný životný priestor. Terasa nehnuteľnosti je staticky pripravená na stavebnú realizáciu nadstavby, ktorou Vám vznikne ďalšia samostatná izba, či priestor na podnikanie. Tento jedinečný byt je určený pre klienta, ktorý hľadá nadštandardné tiché bývanie na žiadanej adrese doplnené minimalistickým dizajnom.

Úžitková plocha s lukratívnou výmerou 173,2 m² je dispozične rozdelená na dennú a nočnú časť. Vstupná hala ponúka veľkorysý priestor s nadväzujúcimi schodami na bohato dimenzovanú strešnú terasu bytu. Slnečnú dennú časť, ktorej celá stena je presklená, dopĺňa vzdušná otvorená kuchyňa s jedálňou. Na ňu nadväzuje svetlá obývacia časť ponúkajúca príjemný životný priestor. Absolútny komfort zabezpečia dve kúpeľne, ponúkajúce sprchový kút, vaňu a dve toalety v prechode medzi dennou a nočnou časťou. Súčasťou väčšej kúpeľne je aj priestor pre automatickú práčku so sušičkou bielizne. Benefitom je vstavaný kumbál slúžiaci ako menší technický odkladací priestor. Nočná časť bytu s pokojným výhľadom ponúka tri samostatné priestranné izby. Prvá slúži ako spálňa, vybavená manželskou posteľou. Druhá izba ponúka veľkorysý priestor príjemnej zariadenej detskej izby. Posledná izba, slúžiaca ako hosťovská spálňa, je pripravená na rôznorodé využitie podľa potrieb nového vlastníka.

Vysoko elegantný interiér je spojením čistých línií, neopozeraných prvkov a minimalizmu. Celému priestoru dominujú svetlé farby a sofistikovaná jednoduchosť. Biela technika a kuchynské spotrebiče značky Siemens a Bosh sú znamením vysokej kvality a spoľahlivosti. Dopĺňa ich drevená dubová podlaha v kombinácii s dlažbou v oboch kúpeľniach. Nehnuteľnosť konštruovaná z tehly je kolaudovaná v roku 2009 a dispozične orientovaná na JV a SZ. Vo vybavení nechýba klimatizácia značky LG v každej z izieb, elektrické podlahové kúrenie s termostatmi a hliníkové okná s elektrickými exteriérovými žalúziami v dennej časti bytu. Samozrejmosťou je vlastná pivničná kobka 5,6 m². Bytový dom je zabezpečený vstupom na čip, video-vrátnikom a kamerovým systémom. V každom z vchodov sa nachádzajú iba tri byty, prinášajúce pocit absolútnej intimity. V zime oceníte vyhrievanú komunikáciu pre vstup do podzemnej garáže. Moderná štvrť si vyžaduje aj moderný prístup developera a preto je bytový dom postavený v uzavretom areáli plnom udržiavanej zelene s vlastným detským ihriskom. Rezidentovi poskytne úplné bezpečie a súkromie, nevynímajúc bezbariérový prístup výťahom priamo až do bytu suchou nohou z garáže. K dispozícii sú dve priestranné parkovacie miesta (každé o veľkosti 32 m²) vedľa seba. Prominentná tichá lokalita vysoko nad mestom s exkluzívnymi výhľadmi je vyhľadávaná najmä pre jej dostupnosť do centra, v kontraste s blízkym lesom. Dopravné napojenie na hlavné ťahy z mesta a do mesta sú v priamom dosahu.

Ku kvalitnému bývaniu a teda aj kvalitnému životu patrí bezpochyby aj kvalitná adresa, ktorej nespochybniteľná investičná hodnota rastie aj vďaka blízkosti centra mesta. V bezprostrednom okolí majú zastúpenie všetky služby občianskej vybavenosti vrátane verejnej dopravy, či viacerých materských a základných škôl. Byt sa predáva zariadený podľa dohody v cene 980.000 EUR. Spolu s bytom je možnosť dokúpiť si aj dve garážové parkovacie státia v hodnote 40.000 EUR každé miesto. Novému vlastníkovi stačí len sa nasťahovať a užívať si všetky jeho benefity. Cenu a pôdorys zašleme na vyžiadanie. Vidíme sa na Bellovej.

Rozloha: 340 m² (byt 173,2 m² + terasa 160,75 m² + pivnica 5,6 m²)
Cena: 980.000 EUR (byt) + 80.000 EUR (2 garážové parkovacie státia)

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti royaltys s.r.o. Radi Vám pomôžeme pri predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
173 m²

Umiestnenie:
Posledné poschodie

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
2

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Hlinená

Orientácia:
Juhovýchodná

Rok výstavby:
2009

Počet izieb / miestností:
4

Prechodová izba:
Nie

Terás:
1

Počet pivníc:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Vykurovanie:
Podlahové, Klimatizacia

Počet parkovacích miest v garáži:
2

Vybavenie:
Pivnica, Garážové státie, Výťah

Telekomunikácie:
Internet
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Mgr. Miriam Oravkinová

ROYALTY´S real estate

09089898...0908989882 zobraziť číslo

ROYALTY´S real estate

Svätovavrinecká 13920/6 • 83101, Bratislava-Nové Mesto (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

980 000 € 5665 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Miriam Oravkinová

ROYALTY´S real estate

09089898...0908989882 zobraziť číslo