998120 (JuJufYHzZeu) Aktualizovaný: 16. 05. 2026 1. publikácia: 16. 05. 2026

Priestranný 2i byt - loggia - pokojná lokalita

Baničova
Nitra • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

159,900 € 2498 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
64 m²
Info
KABØ real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v žiadanej a pokojnej lokalite na Baničovej ulici.
Tento byt predstavuje ideálnu kombináciu tichého bývania s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta, ktoré je vzdialené len pár minút chôdze.

Základné parametre a dispozícia:
Nehnuteľnosť disponuje celkovou výmerou 64 m² (vrátane loggie a pivnice), ktorá je efektívne rozvrhnutá pre maximálny komfort budúcich majiteľov. K bytu prislúcha:

Loggia (3 m²) - ideálna na rannú kávu či relax.

Pivničná kobka (1,5 m²) - poskytujúca praktický úložný priestor.

Byt sa nachádza na 1. poschodí (nie na prízemí) v zateplenom a kompletne zrekonštruovanom bytovom dome s celkovo 12 podlažiami.

Stav nehnuteľnosti:
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala:
- Inštaláciu nových bezpečnostných vstupných dverí.
- Výmenu podláh v celom interiéri.
- Staršiu rekonštrukciu bytového jadra vrátane novej elektroinštalácie.

Vďaka udržiavanému stavu je nehnuteľnosť pripravená na okamžité nasťahovanie, prenajatie, prípadne na modernizáciu podľa predstáv nového majiteľa.

Lokalita a výhody:
Baničova ulica je známa svojím kľudným charakterom a dostatkom zelene v bezprostrednom okolí. Obyvatelia ocenia:
- Bezproblémové parkovanie priamo pri dome.
- Kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti.
- Rýchle napojenie na hlavné dopravné uzly.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0918 728 118. Tešíme sa na obhliadku.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
64 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
12

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Panelová

Rok výstavby:
1984

Plocha lodžie:
3 m²

Cellar area:
1 m²

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
A

Vybavenie:
Lodžia, Pivnica, Verejné parkovanie, Výťah

Zariadenie:
Čiastočne zariadené
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Rebeka Kasanová

KABO real estate, s. r. o.

KABO real estate

Krížna 171 • 94907, Nitra
Celá ponuka spoločnosti

159,900 € 2498 €/m²

Kontakt na predajcu

Rebeka Kasanová

KABO real estate, s. r. o.