(JuaqWr94Kz7) Aktualizovaný: 19. 05. 2026 1. publikácia: 19. 05. 2026

OCCAM | 5i PENTHOUSE (339m2) v historickom centre Bratislavy

Medená
Bratislava-Staré Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

1,090,000 € 3215 €/m²

Základné informácie

Druh:
5 a viac izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
339 m²
Info
Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny strešný byt na Medenej ulici.

Nehnuteľnosť s podlahovou plochou 339m2 je po kompletnej rekonštrukcii, pripravená pre nového majiteľa.
Aktuálny stav bytu ponúka priestor dotvoriť interiér podľa vlastných predstáv.
Vďaka veľkorysej rozlohe a dobrej dispozícii je možnosť rozdeliť nehnuteľnosť na dva samostatné byty (2i a 3i), každý s vlastným vchodom.
______________________________________________
ZÁKLADNÉ ÚDAJE
Úžitková plocha bytu: 339m2
Počet izieb: 5
Počet kúpeľní: 3
Orientácia: denná časť JUH / spálne SEVER
______________________________________________
- súkromie
- možnosť rozdeliť na 2 samostatné byty
- vlastná technická miestnosť
______________________________________________
LOKALITA
Medená ulica je so svojou bohatou históriou a šarmom jednou z najžiadanejších lokalít v Bratislave.
Táto elegantná časť sa vyznačuje svojou pokojnou atmosférou a zároveň je len kúsok od pulzujúceho srdca mesta.

Ideálna poloha: Medená ulica sa nachádza v blízkosti historického centra Bratislavy, čo znamená, že obyvatelia majú ľahký prístup k širokému spektru reštaurácií, kaviarní, obchodov a kultúrnych zariadení.

Pekná architektúra: Ulica je obklopená nádhernými historickými budovami, ktoré dodávajú tejto lokalite osobitný charakter a štýl.

Zelené okolie: Napriek svojej centrálnej polohe je Medená ulica obklopená zeleňou a parkami, čo umožňuje obyvateľom relaxovať a oddychovať v príjemnom prostredí.

Vynikajúce dopravné spojenie: Ulica je dobre napojená na sieť verejnej dopravy, čo uľahčuje cestovanie po meste bez nutnosti vlastníctva auta.
______________________________________________
Ak hľadáte ideálne miesto na bývanie v Bratislave, Medená ulica je určite jednou z najlepších možností.
Nezmeškajte príležitosť zažiť všetko, čo táto úžasná lokalita ponúka.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
339 m²

Umiestnenie:
Posledné podlažie

Podlažie:
5

Počet nadzemných podlaží:
5

Rok výstavby:
2004

Počet izieb / miestností:
5

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Matej Poláček RSc.

Occam New Home, s.r.o.

Occam New Home

Digital Park I, Einsteinova 21 • 85101, Bratislava - mestská časť Petržalka (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

1,090,000 € 3215 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Matej Poláček RSc.

Occam New Home, s.r.o.