12808246 (JuDAhMkO1jP) Aktualizovaný: 16. 05. 2026 1. publikácia: 16. 05. 2026

Na predaj investičný 2-izbový byt v Žiline

Petzvalova 41
Žilina • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

140,000 € 3091 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
45.3 m²
Info
Moderný maklér ponúka na predaj 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na sídlisku Hájik v Žiline. Byt sa nachádza na prízemí a bezproblémové parkovanie v okolí je zabezpečené na rezidentskú kartu.

Byt:

Úžitková plocha: 45,3 m²
Loggia: 3,3 m²

Dispozícia a vybavenie bytu:

Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou, oddelného WC, priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom a spálne s východom na loggiu. Orientovaná je východným smerom, čo zabezpečuje príjemné ranné osvetlenie prirodzeným svetlom.
Byt sa predáva zariadený aj s nábytkom, po dohode s majiteľom. Kompletné zariadenie poskytuje novým majiteľom praktické riešenie bez nutnosti dodatočných investícií do základného vybavenia.

Technický stav:

Rok výstavby bytového domu je 1990. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2010, počas ktorej boli vymenené podlahy v izbách a dlažba na chodbe. Nehnuteľnosť je vybavená plastovými oknami a murovaným jadrom, ktoré poskytuje robustnú a trvanlivú konštrukciu. Elektrická inštalácia zostáva v pôvodnom stave a môže vyžadovať modernizáciu podľa súčasných štandardov a potrieb nového majiteľa.

Lokalita:

Sídlisko Hajík sa vyznačuje vynikajúcou občianskou vybavenosťou, ktorá zabezpečuje pohodlie a komfort každodenného života. V blízkosti sa nachádza Tesco a Jednota, pošta, reštaurácia, lekáreň, kaderníctvo, základná škola a materská škola. Dopravná dostupnosť je zabezpečená mestskými zastávkami v blízkosti, ktoré poskytujú spojenie s ostatnými časťami mesta.

Názor makléra:

Nehnuteľnosť na adrese Petzvalová 41 v lokalite Hajik predstavuje vynikajúcu investičnú príležitosť s vysokým potenciálom zhodnotenia. Byt sa nachádza v perspektívnej štvrti s dobrou dostupnosťou do centra mesta a rozvinutou infraštruktúrou. Dispozícia a umiestnenie nehnuteľnosti sú ideálne pre mladé rodiny, ktoré oceňujú kombináciu kvality bývania a priaznivej ceny. Pre investorov byt ponúka stabilnú možnosť prenájmu vďaka atraktívnej lokalite a rastúcemu dopytu po bývaní v tejto oblasti.

Cena:

140.000 €

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rychle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Všetky ďalšie informácie Vám radi poskytneme pri osobnej prehliadke alebo telefonicky.
Michal Svitek – 0951 249 098

Informácie o nehnuteľnosti sú zverejnené so súhlasom a vedomím vlastníka.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
45.3 m²

Umiestnenie:
Prízemie

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Počet loggí:
1

Plocha lodžie:
3.3 m²

Počet pivníc:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Vybavenie:
Lodžia, Pivnica
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Michal Svitek

Moderný maklér s.r.o.

Moderný maklér s.r.o.

Zuzany Chalupovej 18 • 85107, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

140,000 € 3091 €/m²

Kontakt na predajcu

Michal Svitek

Moderný maklér s.r.o.