(JuwF2NToMOH) Aktualizovaný: 15. 05. 2026 1. publikácia: 15. 05. 2026

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Levice

Ul. M. R. Štefánika
Levice • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

105,000 € 1527 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
68.74 m²
Info
Briliant Reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v atraktívnej lokalite priamo v centre mesta Levice na Štefánikovej ulici.

Ak hľadáte bývanie s výbornou dostupnosťou služieb, krásnym výhľadom na centrum mesta a zároveň príjemným prostredím plným zelene, tento byt je ideálnou voľbou. Bytový dom je obklopený vyrastenou zeleňou, ktorá vytvára príjemnú atmosféru a pocit pokojného bývania aj priamo v centre mesta.

Byt sa nachádza na 3. poschodí z 12 v bytovom dome s dvomi výťahmi a bezbariérovým prístupom až do bytu, čo zabezpečuje komfortné bývanie pre všetky vekové kategórie.

Nehnuteľnosť sa predáva v pôvodnom stave, presne tak ako je zobrazená na fotografiách, čo ponúka ideálnu možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv.

Dispozícia bytu:
-vstupná chodba
-priestranná obývacia izba s výstupom na balkón
-kuchyňa s jedálenskou časťou a výstupom na balkón
-2 samostatné izby
-samostatná kúpeľňa
-samostatné WC
-špajza

Bytový dom má už zrealizované:
-nové stupačky
-nové kanalizačné potrubie

Lokalita:
Levice patria medzi vyhľadávané mestá južného Slovenska a ponúkajú kompletnú občiansku vybavenosť, množstvo zelene aj bohaté kultúrne a športové vyžitie. Štefánikova ulica sa nachádza priamo v centre mesta, kde máte v pešej dostupnosti obchody, školy, škôlky, zdravotnú starostlivosť, reštaurácie, kaviarne aj úrady.

V blízkosti sa nachádza pešia zóna, levický hrad, športoviská či oddychové zóny vhodné na relax aj voľnočasové aktivity. Lokalita je ideálna pre rodiny, páry aj ako investícia na prenájom.

Mesačné náklady:
cca 180 €

Úžitková plocha: 68,74 m2

V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby spojené s predajom vrátane kompletného právneho servisu a katastrálnych poplatkov.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
68.74 m²

Podlažie:
3

Počet nadzemných podlaží:
12

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ján Tamáš

Briliant Reality, s.r.o.

Briliant Reality SC, s.r.o.

Lichnerova 4 • 90301, Senec (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

105,000 € 1527 €/m²

Kontakt na predajcu

Ján Tamáš

Briliant Reality, s.r.o.