(Ju-7sRIj8Z7) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 11. 05. 2026

Na predaj, 3-izbový byt, kompletná rekonštrukcia, centrum mesta Poprad

Joliota Curie
Poprad • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

178,000 € 2871 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
62 m²
Info
Realitná kancelária Inori Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom, po kompletnej rekonštrukcii v centre mesta Poprad, na ul. Joliota Curie.

Tento útulný a zrekonštruovaný byt o výmere 62 m2 sa nachádza na 6. poschodí v zateplenom, tehlovom, bytovom dome.

Rekonštrukcia bytu

- murované jadro /iporka/,
- plastové okná - dvojkomorové,
- plávajúce podlahy, keramická dlažba, vinyl,
- škrabané omietky,
- nová na mieru robená kuchynská linka,
- nová elektroinštalácia,
- veľká obývacia izba s jedálenským kútom.

Náklady na bývanie do 200 eur/mesačne s energiami.

Bytový dom

- tehlový,
- zateplený,
- kompletná rekonštrukcia schodišťa, nové plastové okná, nové omietky,

- vstupná chodba s roldor skriňou,
- kúpeľňa s vaňou a otváracím oknom na odvetranie,
- toaleta so závesným WC Geberit-

Orientácia bytu

- sever/východ, juh,

K bytu prináleží pivnica na prízemí bytového domu.

Byt je situovaný vo vyhľadávanej lokalite /centrum mesta/ kde je dostupná a v blízkosti občianska vybavenosť /škola, škôlka, nemocnica, nákupné strediská, zastávka MHD.

V cene bytu

- skrine roldo,r
- vešiaková stena,
- vstavaná mikrovlnná rúra,
- vstavaná rúra,
- nové vkusné svietidlá.

Ak Vás ponuka zaujala, prosím dohodnite si obhliadku na tel. čísle 0911 419 189. Janka Michnová a ja Vás rada bytom prevediem.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
62 m²

Podlažie:
6

Počet nadzemných podlaží:
7

Rok výstavby:
2000

Počet izieb / miestností:
3

Počet spální:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
200 €

Vybavenie:
Výťah, Balkón, Pivnica, Verejné parkovanie, Kočikáreň, Úschovňa bicyklov

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Janka Michnová

Inori, s.r.o.

Inori, s. r. o.

Krátka 1074/14 • 05801, Poprad
Celá ponuka spoločnosti

178,000 € 2871 €/m²

Kontakt na predajcu

Janka Michnová

Inori, s.r.o.