4294 (Ju-vKKNaCf4) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 21. 05. 2026

Na predaj 2 izbový byt ul. Včelárska BA Ružinov 4-POSCHODOVÁ BYTOVKA kúpou voľný

Včelárska
Bratislava-Ružinov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

239,900 € 3581 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
67 m²
Info
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt po rekonštrukcii s podlahovou plochou bytu 59,75 m2 (vrátane pivnice 3,2 m2) + loggia1 o výmere 3,46 m2 + loggia2 o výmere 3,35 m2 na ul. Včelárska v Bratislave – Ružinov na 4p./ 4p. (pocitovo na 3.poschodí, menej schodov v porovnaní s inými bytovkami). Byt pozostáva z 2 samostatných izieb (spálne a obývačky, každá s vlastnou loggiou), predsiene, kúpeľne (vaňa), wc, veľkého šatníka, kuchyne a 2x loggie (výhľad na zeleň).

3D virtuálna prehliadka:
https://realsee.ai/z7RRANGP

Byt je po rekonštrukcii: kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (el. rúra, el. varná doska, digestor, mikrovlnná rúra, umývačka riadu), chladnička, 2x klimatizácia v oboch izbách, plávajúce podlahy v izbách, dlažba v predsieni, kúpeľni, wc, kuchyni a v šatníku, bezpečnostné dvere, plastové okná, vlastný kotol.

BONUS: Byt sa predáva so zariadením podľa dohody.

Dom nemá výťah, je z tehly, má bránu na čip, výborná poloha. Na poschodí 2 byty.

Okolie: vyhľadávaná lokalita, výborná občianska vybavenosť, výborná poloha, veľa zelene, v blízkosti potraviny, OC Retro, školy, škôlky, MHD zastávky, obchody, detské ihriská, banky, reštaurácie, kaviarne.

Byt je KÚPOU VOĽNÝ.

Cena: 239.900,- € v cene sú zahrnuté služby RK:
- komplexný právny servis - vypracovanie všetkých typov zmlúv
- komplexný finančný servis – vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností
- poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách
- správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 100,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy

Kontakt:
Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com,
Mgr. Anetta Vlčáková, RSc., 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
67 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
4

Počet nadzemných podlaží:
4

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok výstavby:
1967

Rok kolaudácie:
1969

Plocha lodžie:
6.81 m²

Cellar area:
3.2 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Tomáš Janek

AnabellReal - reCloud platforma

RECLOUD Reality a.s.

Strečianska 3087 • 851 05, Bratislava - mestská časť Petržalka
Celá ponuka spoločnosti

239,900 € 3581 €/m²

Kontakt na predajcu

Tomáš Janek

AnabellReal - reCloud platforma