42251-127 (JucLEtD71Y9) Aktualizovaný: 06. 09. 2026 1. publikácia: 08. 06. 2026

Dražba 2 - izbového bytu v Nových Zámkoch

4223
Nové Zámky • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

91,900 € 1532 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
60 m²
Info
Predmetom dražby kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s výbornou dispozíciou a priestrannou loggiou v Nových Zámkoch.Základné informácie:Celková výmera: 60,09 m² (vrátane pivnice 1,12 m²)Loggia: Veľkorysých 7,10 m² na relax a posedenieDispozícia: 2 obytné miestnosti, 2x predsieň, samostatná kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, pivnica, loggiaStav: Kompletná rekonštrukciaTechnický stav a vybavenie:Murované jadro: Pôvodný umakart bol kompletne nahradený novým murovaným jadrom.Nové rozvody: Kompletne vymenené vnútorné inštalácie v dotknutých častiach.Okná: Plastové s izolačným zasklením a vnútornými hliníkovými žalúziami.Podlahy: V izbách a v jednej predsieni je položená laminátová podlaha, v kuchyni, kúpeľni, WC a druhej predsieni je keramická dlažba.Interiér: Nové vápenné hladké omietky, moderné dyhované dvere (plné aj presklené) osadené v oceľových zárubniach.Kúrenie a voda: Ústredné kúrenie a ohrev vody sú zabezpečené centrálne (oceľové panelové radiátory).Zariadenie bytu:Kuchyňa: Kuchynská linka na báze dreva, vybavená nerezovým drezom a kombinovaným sporákom.Kúpeľňa: Plastová vaňa, keramické umývadlo a nerezové pákové batérie.Samostatné WC: Toaleta s dolnou nádržkou a vlastným malým keramickým umývadlom pre vyšší komfort.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
60 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Cena vrátane energií:
Nie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Miloš Brezina

U9, a.s.

U9, a.s.

Zelinárska 6 • 821 08, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

91,900 € 1532 €/m²

Kontakt na predajcu

Miloš Brezina

U9, a.s.