25142-126 (JuOy56A8rRg) Aktualizovaný: 04. 09. 2026 1. publikácia: 04. 09. 2026

Pripravovaná dražba rodinného rodinného domu v obci Senec

1784
Senec • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

275,000 €

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Dražba

Úžitková plocha:
0 m²

Plocha pozemku:
389 m²
Info

Dražba rodinného domu v obci senec, okres Senec spolu s pozemkami o celkovej výmere 389 m2.

Jedná sa o samosatne stojaci celopodpivničený rodinný dom s prízemím a poschodím, zložitého pôdorysu. Rodinný dom je užívaný od roku 1997. Dispozičné riešenie:

1.PP - suterén - vnútorné schody, obývacia izba, kotolňa + práčovňa, kuchyňa, kúpeľňa s WC, hospodárska miestnosť, zádveria, vonkajšie schody;

1.NP - prízemie - vstup, zádverie, schodište, obývacia miestnosť, chodba, WC, kúpeľňa, ľpajza, kuchyňa, práčovňa, terasa;

2.NP - poschodie - schodište, chodba, obytná hala, WC, kúpeľňa, tri izby, loggia.

Rodinný dom s pozemkami je situovaný v atraktívnej časti mesta Senec na ulici Vrbenského., v blízkosti Slnečné jazerá.

Bližšie informácie na uvedenom tel. čísle.
Prečítať viac
Charakteristika

Dátum dražby:
07. 10. 2026

Dátum obhliadky:
21. 09. 2026, 01. 10. 2026

Miesto dražby:
U9, a.s., Zelinárska 6, 82108 Bratislava

Dobrovoľná dražba:
Áno

Dražobná zábezpeka:
25,000 €

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Plocha pozemku:
389 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Miloš Brezina

U9, a.s.

U9, a.s.

Zelinárska 6 • 821 08, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

275,000 €

Kontakt na predajcu

Miloš Brezina

U9, a.s.