(Ju4lt1lrCwx) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 21. 05. 2026

3 IZBOVÝ BYT - MIKOVÍNIHO - TERASA - ZÁPAD

Mikovíniho
Košice-Západ • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

210,000 € 3231 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
65 m²
Info
Viac informácii s FOTOGRAFIAMI, 3D SCANOM, VIDEOM, PÔDORYSMI a ďalšími podrobnými informáciami na: https://stefancarnoky.sk/mikoviniho-terasa-zapad

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt v obľúbenej lokalite Mikoviniho ulice číslo 36, ktorý čaká na nového majiteľa, aby ho premenil na moderný a útulný domov podľa vlastných predstáv.

Nachádza sa na tretom poschodí z troch, čo zaručuje pokojné bývanie bez rušivých elementov zhora a zároveň ponúka príležitosť pre aktívny životný štýl vďaka každodennému pohybu. Byt disponuje tromi veľkými, svetlými izbami, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre rodinu, prácu z domu alebo hobby. Súčasťou bytu je aj praktická lodžia, ideálna na rannú kávu či večerný relax, a priestranná pivnica, ktorá ponúka cenný úložný priestor.

Rozmery:

Byt pozostáva zo vstupnej chodby (3,44 m x 2,58 m = 8,78 m2) vstupnej chodby do obývacej kuchyne (1,59 m x 0,94 m = 1,49 m2), kúpeľne (1,60 m x 1,60 m = 2,56 m2) , samostatnej toalety (1,17 m x 0,81 m = 0,94 m2). Obývacia izba so vstupom na lodžiu (3,45 m x 4,66 m = 16,07 m2) , kuchyňa (3,45 m x 1,89 m = 6,52 m2), izby (3,26 m x 3,44 m = 11,21 m2) s ďalšej izby (4,73 m x 3,44 m = 16,27 m2). lodžia (3,42 m x 1,10 m = 3,76 m2). Pivnica (cca 1,68 m x 3,35 m = 5,62 m2).

Bytový dom je zateplený, vrátane presklenej lodžie, strecha prešla rekonštrukciou v roku 2022. V byte boli vymenené stúpačky.

Občianska vybavenosť v okolí bytu: OC OPTOMA – 1,7 km, Nákupne centrum – 1 km, KAUFLAND – 1 km, Súkromná základná škola Felix Košice, Petzvalova 4 – 350 m, Materská škola Humenská 51 – 1,4 km.

V okolí bytu sa v popoludnajších hodinách nachádza dostatok miest na parkovanie.

Náklady na bávanie: momentálne udržavacie na jednu osobu 137,77 € pre správcu bytu BYFOS s.r.o. Mudroňova 4, 040 01, Košice, elektrina a plyn podľa vlastnej spotreby plyn.

Energetický cetrifikát triedy B.

Byt je vo vlastníctve troch vlastníkov so záujmom predať , bez tiarch. Byt je predajom ihneď voľný.

Nehnuteľnosť je možné pre financovať formou hypotekárneho úveru s ktorým Vám ochotne a odborne pomôžeme. ZAHOĎTE STAROSTI S VYBAVOVANÍM HYPOTÉKY ... ZARIADIME to za VÁS v banke BEZPLATNE ...

Hoci je byt v pôvodnom stave s pôvodným umakartovým jadrom, až na vymenené plastové okná, ktoré zaručujú lepšiu tepelnú a zvukovú izoláciu, práve to je jeho najväčšia devíza. Máte jedinečnú šancu kompletne si prerobiť interiér presne podľa vašich predstáv a vytvoriť si tak skutočne personalizovaný domov, ktorý bude odrážať váš vkus a životný štýl.

Tento byt predstavuje skvelú investíciu a príležitosť pre tých, ktorí hľadajú priestor s potenciálom a chcú si ho dotvoriť podľa svojich predstáv. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú ponuku a príďte sa presvedčiť o jeho prednostiach osobne.

Ak niekoho táto zaujímavá ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si OBHLIADKU.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti. Viac na www.stefancarnoky.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
65 m²

Podlažie:
3

Počet nadzemných podlaží:
3

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Panelová

Počet izieb / miestností:
3

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Čarnoký Štefan

SAMHEW s. r. o.

SAMHEW s. r. o.

Mudroňova 31 • 04001, Košice-Juh (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

210,000 € 3231 €/m²

Kontakt na predajcu

Čarnoký Štefan

SAMHEW s. r. o.