(JueQTyZRa8o) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 18. 05. 2026

1-izbový byt s balkónom a výťahom | Blumentálska ulica – Staré Mesto

Blumentálska
Bratislava-Staré Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

199,500 € 6606 €/m²

Základné informácie

Druh:
1 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
30.2 m²
Info
Ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom na Blumentálskej ulici v Bratislave – Staré Mesto. Ide o lokalitu, ktorá patrí dlhodobo medzi najvyhľadávanejšie adresy širšieho centra mesta najmä vďaka pešej dostupnosti centra, stabilnému dopytu po prenájmoch a kvalitnému mestskému životu.

Byt sa nachádza na 4. poschodí bytového domu s výťahom a jeho veľkou výhodou je orientácia do pokojného vnútrobloku, ktorá prináša príjemnejšie bývanie mimo ruchu ulice.

Celková výmera bytu je 30,2 m², pričom výmera balkóna z toho je 2,88 m² a výmera pivnice je 1,42 m². Nehnuteľnosť je v pôvodnom čiastočne upravenom stave.

Dispozícia bytu je praktická a funkčná. Byt je vhodný ako štartovacie bývanie, mestský byt pre jednotlivca alebo pár, ale zároveň predstavuje veľmi zaujímavú investičnú príležitosť v lokalite s dlhodobo stabilným záujmom o prenájom.

Blumentálska ulica ponúka kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti — potraviny, kaviarne, reštaurácie, služby, zastávky MHD aj centrum mesta. Výhodou je zároveň výborné napojenie do všetkých častí Bratislavy.

Základné informácie:
– Blumentálska ulica, Bratislava I – Staré Mesto
– 4. poschodie s výťahom
– čistá obytná plocha: 27,36 m²
– balkón: 2,88 m²
– pivnica: 1,42 m²
– orientácia do tichého vnútrobloku
– pôvodný čiastočne upravený stav

Mesačné náklady:
– správca: 130 EUR
– elektrina: 32 EUR

Možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.
V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

BOND Reality – víťaz ocenenia Najlepšia realitná kancelária 2025 pre Bratislavu a západ.
Fotografie a texty podliehajú autorským právam BOND Reality.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
30.2 m²

Podlažie:
4

Počet nadzemných podlaží:
6

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet izieb / miestností:
1

Počet spální:
1

Počet balkónov:
1

Počet pivníc:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
162 €

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Daniela Rážová Mgr.

Centrála

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.

Mlynské nivy 58 • 82105, Bratislava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

199,500 € 6606 €/m²

Kontakt na predajcu

Daniela Rážová Mgr.

člen NARKS
Centrála